„ACALA Premium Kombucha" – magiškoms Jūsų šventėms!

2022-11-17
„ACALA Premium Kombucha" – magiškoms Jūsų šventėms!

ACALA Premium Kombucha – pirmoji įmonė Lietuvoje gaminanti premium klasės kombučią, naudojanti ypatingas technologijas. Naujausios žinios ir ilgametės gamybos tradicijos someljė meistrams leido sukurti taurų, tobulai subalansuotą nealkoholinį gėrimą.

Kombučia gamybai naudojamos tik kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės arbatos, šaltinio vanduo, lietuviškas ekologiškas cukrus ir senovinės fermentacijos tradicijos, kurios yra tobulinamos kiekvieną dieną.

„ACALA Premium Kombucha“ gėrimai yra puikiai tinkantys kiekvienai gyvenimo akimirkai - tiek prie pietų ar vakarienės stalo, tiek išskirtinių švenčių metu, įnešdami ne ką mažiau iškilmingumo nei taurė šampano, vyno ar kitų alternatyvų.

Siekiant, kad artėjančios šių metų šventės Jums taptų pačios šilčiausios ir įsimintiniausios „ACALA Premium Kombucha“ siūlo išbandyti Magic Symphony gėrimą - kur žiemos nuotaika susipynusi su kvapniaisiais prieskoniais dovanoja šilumos ir jaukumo kupinas akimirkas, o turtingas ir sodrus skonis, primena kvapnųjį karštą vyną...

ACALA premium Kombucha tikisi, kad šių metų žiemos šventės jums dovanos magiškiausią prisiminimų muziką, o dabar skoniais kviečiame pasiklausyti ACALA šventinės simfonijos.

Allegro (greita dalis) – bėgantis, skubantis ir niekada nestovintis vietoje šaltinio vanduo niūniuoja greitąją melodiją. Su didžiule jėga irdamasis pirmyn, jis mums dovanoja geriausias savo savybes.

Lento (rami, lėta dalis) – ramioji simfonijos dalis tęsiasi prasiskleidžiant „Keemun“ arbatos lapeliams. Lėtai, lyg pirmieji rusenantys dūmai kildami į dangų skleidžiasi subtilios gėliškos bei medienos natos, peraugdamos į švelnią kakavą bei elegantišką marcipaną.

Scherco (charakteringa, žaisminga dalis) – charakteringąją dalį pradeda netikėtas papajos vaisius su šventiniais prieskoniais bei imbieru, kuris grodamas žaismingas natas, skoniui suteikia pietietiškos šilumos ir ryškaus temperamento, kurio taip trūksta žiemą.

Allegro (greita dalis) – ir pabaigai užgroja japoniškoji slyva „Umeboshi“, kuri dovanoja sudėtingą skonių įvairovę nuo kibirkščiuojančių citrusų iki intriguojančio sūraus abrikoso.

„ACALA Premium Kombucha“ - kokybės gėrimai, kiekvienai gyvenimo akimirkai!

Visus „ACALA Premium Kombucha“ produktus rasite LIVIN fizinėse parduotuvėse ir internete.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui