Antipodes – Naujosios Zelandijos tradicijų įkvėpta kosmetika | LIVIN

2023-08-01
Antipodes – Naujosios Zelandijos tradicijų įkvėpta kosmetika | LIVIN

Leiskite atskleisti paslaptį apie skaisčios odos priežiūrą, kurios svarbiausias akcentas – „Antipodes“ grožio priemonės. Kuo šio gamintojo produktai išsiskiria iš kitų grožio prekių ženklų? Elizabeth Barbalich 2006 m. įkurtos įmonės vizija – sujungti mokslą su gamta, kuriant gryniausias, be taršos, itin tyras ir natūralias, nepriklausomai sertifikuotas formules. „Antipodes“ kosmetika pasižymi ne tik natūralia sudėtimi, bet ir tvarumu. Tai visuma – nuo tvariais būdais išgautų vertingų ingredientų iš Naujosios Zelandijos, aukščiausios kokybės perdirbamų stiklo ir aliuminio pakuočių, iki griežtų mokslinių in vitro* ir klinikinių tyrimų.

Patvirtinta mokslininkų

Kiekvienai naujai formulei sukurti, išbandyti ir ištobulinti prireikia net 18 mėnesių trunkančių tyrimų ir kruopštaus darbo. Tuomet galutinai sukurtos formulės testuojamos arba dirbtinėje in vitro aplinkoje – I tipo kolageno sintezei, III tipo kolageno sintezei, elastingumo gamybai, antioksidaciniam poveikiui (pvz., oksidacinio streso slopinimui); arba atliekant klinikinius tyrimus su savanoriais, matuojant odos jautrumą, drėgmės padidėjimą, raukšlių sumažėjimą.  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad apdovanojimus pelnęs maitinamasis naktinis kremas  „Avocado Pear Nourishing Night Cream" 22 % sumažina raukšlių gylį ir 85,7 % sumažina odos sausumą. Dešimties moterų grupei aštuonias savaites bandant „Baptise H2O" itin drėkinantį vandens gelį, kliniškai įrodyta, kad po 24 valandų jis vis dar drėkina odą.

Tvarumas ir vertė

Sudėtyje – iš turtingos Naujosios Zelandijos gamtos išgaunami neužteršti ir maistinių medžiagų prisotinti ingredientai. Visų jų gamybos grandinė lengvai atsekama, ingredientai gaunami tik iš atsakingų tiekėjų, kurie taip pat vertina tvarius įsipareigojimus aplinkai. Nuo pat pradžių šis prekių ženklas savo gamyboje atsisakė daug atliekų išskiriančio plastiko. Vietoj to, naudojamos aukščiausios kokybės planetai draugiškos medžiagas, kurios užtikrina, kad natūralios odos priežiūros priemonių pakuotės būtų tvarios. Pakavimui naudojamos tokios medžiagos, kaip stiklas, elegantiškas aliuminis ir patvarus, biologiškai suyrantis kartonas. Šios medžiagos yra prabangios, jas galima pakartotinai perdirbti, o tam reikia minimalių pastangų, jos išlaiko savo kokybę, net kai iš jų sukuriamas naujas produktas.

Ingredientai „superžvaigždės“

„VINANZA® GRAPE“ – tvarios vyno pramonės šalutinis produktas, kuriame yra ypač daug antioksidantų, mažinančių ankstyvus senėjimo požymius. Kadangi Naujojoje Zelandijoje netrūksta natūralios saulės šviesos, moksliškai įrodyta, kad „Vinanza® Grape“ ekstrakte yra dvigubai daugiau polifenolinių antioksidantų, lyginant su vynuogėmis auginamomis kitose pasaulio vietose.

MANUKA MEDUS yra žinomas dėl antibakterinių, priešuždegiminių, antioksidacinių ir drėkinančių savybių. Manukos medus drėkina, maitina, jaunina ir atkuria natūralų odos spindesį, todėl tai yra esminis odos priežiūros ingredientas, kuris padeda išsaugoti natūralią ir jaunatvišką išvaizdą. Dėl antibakterinių, priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių jis yra idealus ingredientas, padedantis šalinti odos dėmeles, o kaip natūralus drėkiklis padeda pritraukti į odą gyvybiškai svarbią drėgmę.

AVOKADŲ ALIEJUS –  ne tik veiksminga rišamoji medžiaga, sujungianti preparatą, bet ir neįtikėtinai maitinanti priemonė. Šis sodrus žalias aliejus yra galinga kondicionuojamoji medžiaga, turinti daug natūralių antioksidantų, įskaitant vitaminus A, B1, B2 ir D, taip pat omega 3 ir 9 vitaminus, padedanti drėkinti odą. Avokadų aliejus prisotina odą drėgmės, padeda drėkinti odą ir sustiprinti natūralų lipidų barjerą, todėl oda išlieka žvilganti ir elastinga.

KIVIŲ SĖKLŲ ALIEJUJE  gausu antioksidantų, vitaminų C ir E, omega-3, padedančio odai išlikti elastingai ir alfa linoleno rūgšties (ALA), kuri palaiko drėgmę odoje. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad vynuogių sėklyčių ir kivių odelių junginys pasižymi šviesinamuoju poveikiu, padeda pagerinti odos išvaizdą mažindamas odos paraudimą (eritemą) ir šviesindamas odą (slopindamas melanino gamybą). Taip pat įrodyta, kad „Vinanza® Grape & Kiwi" gerina odos elastingumą ir mažina transepiderminį vandens netekimą, todėl oda išlieka drėgna ir sudrėkinta.

* In vitro tyrimai atliekami su mikroorganizmais, ląstelėmis ar biologinėmis molekulėmis, esančiomis už jų įprastos biologinės aplinkos ribų.

Šaltinis - Antipodes oficiali svetainė

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui