Mirandos Kerr istorija – „Kora Organics“

2024-01-10
Mirandos Kerr istorija – „Kora Organics“

„Kora Organics“  produktai skirti praturtinti ne tik odą, bet ir dvasią. Sertifikuoti ekologiški natūralios kilmės ingredientai yra tarsi ramsčiai, kuriais remiasi „Kora Organics“, garsaus australų modelio Mirandos Kerr grožio prekių ženklas, kurį pristatome LIVIN!  Mirandos Kerr holistinis požiūris grindžiamas filosofija, kad teigiamos mintys kuria teigiamos energijos vibracijas kūne. Ant kiekvieno gaminio nugarėlės yra pozityviai nuteikianti frazė, kuri įkvepia ir pakylėja dvasią, primenant, kad net įtemptomis dienomis turėtume skirti laiko sau, kad išlaikytume kūno ir dvasios pusiausvyrą.

Įkūrėjos Mirandos Kerr istorija

Prieš tapdama modeliu, Miranda Kerr 18-a mėnesių studijavo mitybą ir sveikatos psichologiją „Academy of Natural Living“. 2006 metais ji nusprendė įkurti įmonę, kad pasiūlytų žmonėms sveikesnę alternatyvą kitiems rinkoje parduodamiems prekių ženklams, kadangi pastebėjo, jog niekas nekuria sertifikuotų ekologiškų ir veiksmingų odos priežiūros priemonių. Bendradarbiaudama su chemikais natūralios medicinos srityje, ji išleido odos priežiūros priemonių asortimentą, atitinkantį griežčiausius pasaulinius saugos standartus. Šiandien produkcija, kurioje yra iki 60 % daugiau antioksidantų, parduodama 40-yje šalių, naudojant tvarią derliaus nuėmimo praktiką – taip planetai lieka mažiau atliekų, o oda apsaugoma nuo toksinų.

Sertifikuota ekologiška produkcija

„Kora Organics“ gaminiai yra sertifikuoti pagal „Ecocert COSMOS“, griežčiausiai reguliuojamą ingredientų sistemą pasaulyje. Grožio pramonė nėra reguliuojama visame pasaulyje, todėl prekių ženklai gali reklamuoti savo produktus kaip „švarius“, „natūralius“ ir „ekologiškus“ be priežiūros – būtent todėl „Kora Organics“ gaminius buvo nuspręsta sertifikuoti pagal „Ecocert COSMOS“. Kiekviena proceso dalis – nuo ingredientų iki gamybos įrenginių ir pakavimo medžiagų – turi būti patvirtinta, taip užtikrinant, kad auginant ar renkant produktams skirtas augalines medžiagas nenaudojami sintetiniai pesticidai, herbicidai ar toksiški chemikalai. Derliaus nuėmimo metu ekologiški ingredientai nėra veikiami pesticidų – tai reiškia, kad produktų formulės yra ne tik švarios, bet ir be toksinų ar galimų kancerogenų poveikio.

Pasauliniu mastu pripažintų produktų apžvalga

Švytėjimo suteikiančios veido prausimosi putos su ciberžole – šis gaivinantis, odai nekenksmingas pH gelio pavidalo veido prausiklis virsta putomis ir švelniai bei kruopščiai nuvalo nešvarumus ir riebalus. Ciberžolė, alijošius ir natūralus cukraus kompleksas giliai valo odą jos nesausindami ir nedirgindami, todėl ji tampa švelni, lygi ir švytinti. Ši priemonė ne tik padeda pašalinti nešvarumus, bet ir veiksmingai bei švelniai valo odą. Laimėtas apdovanojimas – „2023 NewBeauty Award for Best Foaming Cleanser“.

Atkuriamasis naktinis serumas su AHA rūgštimis ir morinda – šiame švelniame, bet galingame odos šveitimo serume naudojamos natūralios AHA rūgštys, kad veido oda atrodytų švaresnė, ryškesnė ir lygesnė. Augalinės kilmės eksfoliantai, tokie kaip gluosnio ir citrinos žievė lygina odą, o hialurono rūgštis ir tonka pupelės suteikia antioksidacinę ir drėgmę sulaikančią apsaugą. Šalindamas negyvų odos ląstelių sankaupas, šis AHA serumas padeda atnaujinti odą švelniai ją šveičiant ir pagerinti odos tekstūrą, kad ji taptų lygesnė ir šviesesnė. Laimėti apdovanojimai – „2020 Allure Best of Beauty Award“ ir „2020 Self Healthy Beauty Award“. 

Skaistinamasis paakių kremas su vitaminu C – sudėtyje gausu antioksidantų iš sertifikuotų ekologiškų kengūros augalo žiedų, stabilizuoto vitamino C, Kakadu slyvų, arktinių tekšių, raudonojo ženšenio ir kvinojos peptidų, kurie akivaizdžiai stangrina odą, mažina paburkimą, smulkias raukšleles, šviesina tamsius ratilus ir lygina odą. Gausus vitamino C kiekis skaistina ir suteikia odai energijos, padeda jai jaustis sustiprintai, sudrėkintai ir nuramintai, kartu sumažinant smulkių raukšlelių atsiradimą aplink jautrią paakių srities odą.

Švytėjimo suteikiantis drėkinamasis kremas su ciberžole – šis maitinamasis, itin drėkinantis ir pakartotinai užpildomas kremas akivaizdžiai lygina, skaistina ir stangrina odą, suteikdamas jai švytėjimo. Galingas ciberžolės, noni vaisių ir maistingų medžiagų turtingų aliejų, tokių kaip dykumos datulių ir erškėtuogių, mišinys akivaizdžiai maitina ir skaistina odą, mažindamas hiperpigmentaciją. Pagaminta naudojant patentuotą liposomų technologiją, kurios sudėtyje esantis aktyvus botaninis ciberžolės, noni ir saldymedžio ekstrakto mišinys pastebimai sušvelnina smulkias linijas ir raukšles. Laimėtas apdovanojimas – „2021 Allure Best Of Beauty Award“. 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui