Atėjo laikas teikti prioritetą sau! 🌸

2023-03-15
Atėjo laikas teikti prioritetą sau! 🌸

Sveiki! Esu Viktorija Lepiochina, daugiau nei 13 metų dirbanti natūralios kosmetikos kategorijos vadove. Ekologijos temą atradau dėl asmeninio domėjimosi geros savijautos ir sveikatos, bei tvarumo temomis. Savo karjerą pradėjau „Biotekos“ parduotuvių tinkle - 11 metų dirbau su B2B ir B2C pardavimais bei marketingu, augindama natūralios kosmetikos prekinius ženklus Dr. Hauschka, John Masters, Antipodes, maisto papildų prekinį ženklą Citrosept Organic, taip pat ir daugelį kitų. Turėdama ilgametę darbo natūralios kosmetikos srityje patirtį, galiu drąsiai dalintis rekomendacijomis ir su tavimi.

Šiandien sąvoka „rūpintis savimi“ bei sveiko gyvenimo būdo formulė yra prieinamos visiems. Bet ką tai iš tikrųjų reiškia ir kaip mes galime adaptuoti rūpinimąsi savimi į savo kasdienį gyvenimą? Be to, daugumai kyla klausimas - ar ne savanaudiška jeigu tampi sau toks reikšmingas? 😊

Sveikas gyvenimo būdas = mityba + sportas?! Bene stereotipu tapusi formulė, tačiau ar stiprindami savo kūną iš vidaus nepamirštame tinkamai pasirūpinti ir didžiausiu savo organu? Oda, kuri užima apie 1,5–2,5 m² ploto, sudaro apie 5% viso kūno svorio ir atlieka neįtikėtiną darbą, tačiau dažnuoju atveju yra traktuojama tik kaip estetinis asmenybės elementas.

Dėl savo gebėjimo išlyginti raukšles, regeneruoti įbrėžimus ir apsisaugoti nuo bakterijų, oda yra mūsų apsauga nuo išorinio pasaulio. Maži procesai, kuriuos mūsų oda dirba kasdien verčia netekti žado: oda taiso, atkuria, atnaujina, atvaizduoja savo linijomis visą mūsų gyvenimą. Kaip odos priežiūra gali padėti odai atlikti šias užduotis?  Kodėl mums reikia odos priežiūros?

Oda gali gana gerai susitvarkyti pati, rūpintis savimi ir atsinaujinti tačiau idealiai funkcionuotų tik jeigu atrastume visapusišką balansą. Odos priežiūros priemonės negali ir neturi trukdyti natūraliam odos gebėjimui, tačiau jei natūralus odos ritmas sutrinka (atsiranda odos sausumas, bėrimų, pigmentacijos žymių..) dėl streso ar išorinių poveikių, galima padėti jai vėl atrasti natūralią pusiausvyrą. Rinkoje galima rasti labai daug skirtingų produktų ir madingų ingredientų, kurie atlieka visą darbą vietoj odos. Ar tikrai nori turėti ,,dirbtinį odos intelektą“  - tik  Tavo asmeninis pasirinkimas.

Norint palaikyti natūralius procesus, kurie vyksta mūsų odoje ir turėti ilgalaikį efektą turime sąmoningai rinktis priemones bei skirti laiko sau. Tai padaryti visai nesudėtinga kai inovatyvūs natūralios ir ekologiškos kosmetikos gamintojai turi viską ko reikia: augalinio vitamino C, hialurono rūgšties, retinolio, produktų su naudingais probiotikais, kamieninėmis ląstelėms ir t.t.
Kiekvienas iš mūsų tikrai esame girdėjęs bei žinome, kad natūralūs ingredientai ženkliai geriau pasisavina ir sinergijoje su kitais procesas organizme užtikriną efektyvų, ilgalaikį poveikį.

Kitas žingsnis – Tavo kasdienybėje tai trumpi, tačiau ilgalaikiai ritualai, kurie padės sinchronizuoti natūralius organizmo ritmus. Žinoma, rūpinimasis savimi reiškia iš naujo apibrėžti savo prioritetus. Tai nėra paprasta, tačiau atradus keliolika minučių paroje ir pasirūpinus kokybiškomis kosmetikos priemonėmis labai nesudėtingai integruosi naujus potyrius...
Dalinuosi 5 savo kasdieniais pasirinkimais

1) Šiek tiek ankstesnis rytas 🔆

Vos 10 minučių tikrai gali pakeisti tavo dieną. Atsikelk šiek tiek anksčiau neskubant, kol kiti šeimos nariai dar miega. Atlik kvėpavimo pratimus prie atviro lango arba tiesiog ramiai mėgaukis arbatos puodeliu lovoje prieš oficialiai prasidėjus dienai. Pasimėgauk dušo procedūra bei atlik ekspress veido priežiūros ritualą. Mano kasdieniai favoritai:


2) Suformuok sau trumpą priežiūros procedūrą, kurios negali atsisakyti 🔆

Tai turėtų būti labai paprastas veiksmas, kuris turi būti atliktas nepriklausomai nuo aplinkybių. Pasirinkau tokią taisyklę, kadangi visa dieną jaučiuosi labai užsiėmusi, tačiau kartais negaliu ignoruoti savo odos poreikių. Žiemos laikotarpiu daug metų susidūriau su rankų odos reakcijoms į šaltį. Todėl skiriu vos kelias minutes prieš išeinant į lauką, taip pat prieš miegą pasitepdama rankų kremu. Jeigu tenka ilgiau vairuoti kamščiuose turiu rankų kremą ir automobilyje. Mano mėgstamiausi:


3) Fizinis aktyvumas 🔆

Jei gali, eik į darbą pėsčiomis – net jei tai reiškia tik išlipti iš autobuso ar traukinio viena stotele ar stotele anksčiau arba pastatyti automobilį šiek tiek toliau, kad galėtum nueiti paskutinę atkarpą. Tai pat esu nusimačius minimalią, tačiau man labai vertingą 1 val. per savaitę trumpų treniruočių, kurios suteikia papildomo tonuso. Nereikia pamiršti kūno priežiūros priemonių, kadangi jai taip pat reikalingas drėkinimas, apsauga bei kitų poreikių patenkinimas.


4) Supraskite kasdienybę 🔆

Nesvarbu, ar valai dantis, ar plauni rankas, ar valgai salotas: daryk tai suvokdamas momento svarbą. Papildomai pasinaudok aromaterapijos galimybėmis, priklausomai nuo sezono, nuotaikos gali rinktis iš plataus ekologiškų eterinių aliejų pasirinkimo. Savo namuose dažnai naudoju šiuos aliejus:


5) Papildoma priežiūros dozė 🔆

Jei nori šiek tiek daugiau rūpintis savimi, nieko nėra geriau nei intensyvios priežiūros priemonės, kurias gali naudoti besimėgaudama vonioje ar skaitant knygą. Rūpinimosi savimi akimirkas gali integruoti ir į namų biurą – pasinaudok Savo odos būklei tinkama kauke arba atsigaivindama veido toniku. Smulkmenos, tačiau taip sumažinsi įtampą, padidės kūrybinis potencialas. Vakare gali įtrinti kojas aliejumi ar kremu, kad galėtum sąmoningai praleisti laiką ir pasiruošti geram nakties miegui.

 

Turėdami ilgametę patirti galime su pasididžiavimu teigti, kad LIVIN atstovaujame bene geriausius ekologiškos ir natūralios kosmetikos prekių ženklus ir siūlome šiuolaikiškus odos priežiūros sprendimus. Džiaugiamės, kad mūsų asortimentas atitinka edukuotų ir reiklių klientų poreikius bei sąmoningą pasirinkimą!
 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui