„Dr. Bronner's“ stebuklingasis kastilijos muilas

2021-05-07
„Dr. Bronner's“ stebuklingasis kastilijos muilas

Tūkstantmečiais aukščiausios rūšies muilo receptas buvo toks: alyvyogių arba kokosų aliejų užpildavo šarmu. Taip atsiskirdavo muilas, glicerinas ir vanduo. Tačiau šių laikų pramonėje muilui virti dažniausiai naudojami gyvuliniai, o ne augaliniai riebalai; atskirtas glicerinas teikiamas kosmetikos industrijai. Vietoj jo į muilą pridedama sintetinių putojančių komponentų, cheminių konservantų ir aromatų. Kasdien naudojant tokį muilą pamažu suyra apsauginis odos sluoksnis, ji tampa sausa ir šiurkšti.

Keturiasdešimtieji XX amžiaus metai. Kalifornija. Muilo gamintojas iš Vokietijos daktaras Broneris pirmą kartą pristatė pirkėjams „stebuklingą“ muilą, ant kurio etiketės pateikė savo gyvenimo filosofiją. Daktaro Bronerio nuomone, visi gyvi padarai – vieno dvasinio prado vaikai, taigi – broliai ir seserys. Jie turėtų gyventi darniai, gerbdami vienas kitą, saugodami planetą, kurioje gyvena. Daktaras pasmerkė dirbtinį komfortą, įgytą per kitų būtybių kančias naikinant gyvybinius planetos išteklius. Savo gaminį jis skyrė tarnauti šviesiems principams.

Ant „stebuklingojo“ muilo etiketės užrašyta: „tikrasis kastilietiškas muilas (Pure Castile Soap)". Ispanijoje, Kastilijos provincijoje, kur gimė daktaro Bronerio palaikoma tradicija, muilas visada verdamas iš alyvuogių aliejaus. Kastilietišku muilu vadinamas absoliučiai vegetarinis muilas, kuriame nėra nė lašelio gyvulinių riebalų ir kuris nebuvo išbandomas su mūsų mažaisiais broliais – gyvūnais.

Palmių, kokosų ir alyvuogių aliejai – dr. Bronerio recepto pagrindas, suteikiantis odai tokio aksominio minkštumo, kaip nesugebėtų jokia kita priemonė. Taip veikia glicerinas, kurio „stebuklingajame“ muile – net 3-4 kartus daugiau nei pramoniniame. O natūralios kilmės vitaminas E bei citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą ilgiau už bet kokius cheminius konservantus.

Skirtumą pajusite vos įkvėpę muilo aromato. Natūralios kvapiosios medžiagos – mėta, levanda, eukaliptas, arbatmedis, kvepia visai kitaip nei jų sintetinės imitacijos. Išsimuilinę rankas arba prausdamiesi duše iškart pajusite, koks puikus tikrasis kastilietiškas muilas: švelni puta lengvai nuplaunama vandeniu, o oda tampa švarutėlė.

Nuplautas, į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neužteršia vandens. O pakuotę daktaras Broneris principingai gamino tik iš perdirbtų plastiko ir popieriaus.

Mėgaukitės mėtų gaiva, pajuskite arbatmedžio galią, svaiginantį eukalipto aromatą, romantiškus migdolų ir levandų kvapus. Yra ir specialus muilas be kvapniųjų aliejų, pritaikytas vaikams, net mažiausiems. Jis puikiai tinka ir suaugusiems, kurie alergiški bet kuriam kitam muilui. Skystas daktaro Bronerio muilas pasižymi 3-4 kartus stipresne koncentracija nei įprasti skystieji muilai, taigi nusiprausti pakanka vos kelių jo lašelių, o 240 ml buteliuko užteks ilgam.

Viso pasaulio sveikos gyvensenos mylėtojai daktaro Bronerio „stebuklingąjį“ muilą laiko Muilų Karaliumi. Dabar šį nuostabų muilą galite išbandyti bei įvertinti ir Jūs.

Dr. Bronner muilų ypatybė

„18-in-1“ formulės, kuriomis žavisi hipiai, sveikuoliai ir keistuoliai visame pasaulyje. Užsipirkę litrinių butelių jie prausiasi, skutasi, valosi dantis, skalbia, plauna mašinas, prausia augintinius ir – atidžiau perskaitę etiketę – išsivalo savo sielą. Keistokas ir giliai filosofinis tekstas, besipuikuojantis ant „Dr. Bronner's“ muilo pakuočių, pagrįstai leidžia vadinti juos „stebuklingais“ (Dr. Bronner Magic Soaps).

Migdolų, rožių, citrusinių vaisių, arbatmedžio, pipirmėtės, eukaliptų, levandų ir vaikiško švelnumo bekvapis – galite rinktis iš 8 skirtingų aromatų. Skystųjų muilų privalumas – galimybė juos skiesti ir panaudoti daugybe skirtingų būdų!

  • Jie gana intensyviai putoja, tad rankų plovimui ar kūno/plaukų prausimui pakaks atskiesti muilą vandeniu santykiu 1:3.
  • Skalbdami pilkite muilo tiek, kiek įprastai pilate skysto skalbiklio – ½ arba 1 kamštelį; papildomai įdėkite arbatinį šaukštelį valgomosios sodos.
  • Dantų valymui rekomenduojama naudoti skystąjį muilą su pipirmėte – lašeliu švariai išvalysite dantis, o atskiedę vandeniu, turėsite gaivųjį burnos skalavimo skystį.
  • Gyvūnų kailio prausimui geriau naudoti bekvapį vaikiško švelnumo muilą.
  • Muilas taip pat tinkamas naudoti skutimuisi – jis padengia odą švelnia aliejine plėvele ir švelniai putoja, tad peiliukas lengvai slysta oda.
  • Plaudami grindis rinkitės arbatmedžio, eukalipto arba pipirmėtės muilą – įlašinkite į kibirą vandens porą muilo lašelių. Užtikrinsite ne tik namų švarą, bet ir gaivų patalpų kvapą.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui