„Dr. Hauschka“: nuvalyti, tonizuoti ir drėkinti – tai sveikos odos pagrindas

2021-05-07
„Dr. Hauschka“: nuvalyti, tonizuoti ir drėkinti – tai sveikos odos pagrindas

„Dr. Hauschka“ į odos priežiūrą žvelgia taip pat ritmiškai kaip ir į patį gyvenimą. Štai dėl ko buvo sukurti individualūs odos priežiūros planai skirtingoms odos būklėms. Ryto trio – valyti, tonizuoti ir drėkinti – optimaliai patenkinta odos poreikius dieną.

1 žingsnis: odos valymas

Sveikos ir švytinčios odos pagrindas visuomet yra švari, tinkamai nuvalyta veido oda. Ir ne, čia neturime omeny girgždančiai, tarsi virtuvės grindys, švarių skruostų ar kaktos. „Dr. Hauschka“ gamina kelių rūšių veido valymo priemones, kurios neputoja ir efektyviai pašalina tiek makiažą, tiek perteklinius medžiagų apykaitos proceso likučius, kuriuos oda aktyviai išskiria naktį atsinaujindama.

Akių makiažą efektyviai pašalinsite dvifaziu akių makiažo valikliu, kuriame aliejiniai ekstraktai dera su rožių vandeniu. Itin švelni priemonė padės pašalinti ir vandeniui atsparų akių makiažą. Tiesiog sukratykite buteliuką, kad aliejus ir vanduo virstu emulsija, užlašinkite ant medvilnės diskelio ir nuvalykite judesiais link veido išorės.

Veido makiažą pašalins ir jį švelniai nupraus valomasis raminamasis pienelis, itin gerai toleruojamas net jautriausios odos. Kreminis pienelis švelniai slysta odos paviršiumi, užkabindamas perteklinius riebalus, makiažą ir kitus nešvarumus. Belieka nuprausti vandeniu ar nuvalyti drėgnu rankšluostėliu.

Ypatinga priemonė – giluminio poveikio valomasis kremas, kuris tinkamai naudojamas stimuliuoja limfinę sistemą, palaikančią sveiką odą. Migdolų gausų kremą prispauskite prie drėgnos veido odos ir švelniai spausdami bei atleisdami judėkite nuo veido viršaus link apačios, nuo veido vidurio link išorės. Kremo formulė bei būdas, kuriuo jį naudojame, suteikia skaisčią ir spindinčią veido odą.

2 žingsnis: odos tonizavimas

Antrajame žingsnyje vandeniniai vaistažolių ekstraktai tonizuoja odą. „Dr. Hauschka“ tonikai ypatingi ne tik savo vaistažolių gausia formule, bet ir naudojimo būdu. Užuot purškę toniką ant vatos diskelio, „Dr. Hauschka“ veido toniką purškiame tiesiai ant veido odos ir galime padėti odai sugerti jį, švelniai įtapšnodami toniką pirštų pagalvėlėmis.

Rinkitės veido toniką, skirtą normaliai, sausai, jautriai, brandžiai odai, arba skaistinamąjį toniką, skirtą riebiai, užterštai odai. Gaivius veido tonikus vertina ir vyrai, kuriems skaistinamasis tonikas atstoja losjoną po skutimosi, padedantį sutraukti odos poras ir padedantį greičiau užsitraukti mikro įbrėžimams, atsiradusiems skutimosi metu.

3 žingsnis: odos apsauga

Drėkinamosios odos priežiūros priemonės apsaugo odą nuo neigiamų išorinių faktorių, tokių kaip šaltas vėjas ar dirbtinis patalpos šildymas. Tai labai svarbus odos priežiūros žingsnis kiekvieną rytą. „Dr. Hauschka“ dieninėse priemonėse yra aukštos kokybės augalinių aliejų ir vaškų, kurie formuoja priemonės pagrindą. Mūsų odos priežiūrai dienos metu reikia kur kas daugiau nei apsaugos. Kiekviena kremo ar aliejaus kompozicija kruopščiai sukurta, kad atitiktų konkrečius odos poreikius – tą pasiekti padeda sudėtyje esantys vaistažolių ekstraktai, atstatantys natūralią odos pusiausvyrą.

Iš tiesų, mūsų oda linkusi keistis kaip ir mes patys. Štai dėl ko „Dr. Hauschka“ rekomenduoja būti sąmomingai su savimi ir pastebėti, ko trokšta mūsų kūnas ir ko prašo mūsų oda. Priklausomai nuo odos poreikių galėsite išsirinkti tinkamiausias „Dr. Hauschka“ odos priežiūros priemones.

Dar daugiau – Jūs pati odai darote ne mažesnį poveikį nei išoriškai naudojamos priežiūros priemonės. „Žmonėms reikia dvejopo grožio – vidinio ir išorinio“. Elisabeth Sigmund, viena iš „Dr. Hauschka“ kūrėjų, gerai išmanė šią tiesą. Viskas prasideda nuo to, kokiu būdu naudojate „Dr. Hauschka“ priemones ir užmezgate dialogą tiek su priemonėmis, tiek su savo oda.

Norėdamos rasti raktą į savo grožį, skirkite dėmesio sau.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui