Ekologiškos sauskelnės MOLTEX – švelnios kūdikiui, draugiškos aplinkai

2021-01-12
Ekologiškos sauskelnės MOLTEX – švelnios kūdikiui, draugiškos aplinkai

„Kokias sauskelnes naudoti mažyliui?“ – tai bene dažniausiai užduodamas būsimų ir jau esamų mamų klausimas. Ir ne nuostabu, juk sauskelnės liečiasi prie jautrios kūdikio odelės nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų, todėl mamos nori, kad sauskelnės būtų ne tik švelnios, patogios ir gerai sugertų drėgmę, bet ir nealergizuotų – būtų pagamintos iš pačios aukščiausios kokybės nekenksmingų medžiagų. Būtent tokios yra ekologiškos sauskelnės „Moltex“, kurias jau galite įsigyti LIVIN parduotuvėse bei internete.

ILGAMETĖ PATIRTIS

Jau 60-uosius veiklos metus skaičiuojančios kompanijos „Moltex“ pradžia buvo 1961 m. Vokietijoje, kai sukūrė pirmuosius trapecijos formos vystyklus. Nuo pat veiklos pradžios ši kompanija didelį dėmesį skyrė aplinkosaugai, tad nenuostabu, kad 1991 m. tapo pirmąja įmone pasaulyje, kuri sukūrė kelnaičių tipo ekologiškas sauskelnes. Šiandien „Moltex“ prekinis ženklas puikiai žinomas visame pasaulyje ir vertinamas dėl itin aukštų kokybės standartų, atsakingo ir kompleksiško požiūrio aplinkosaugos, ekologijos srityse.

GAMINAMOS IŠ 100% AUGALINIŲ KRUOPŠČIAI ATRINKTŲ ŽALIAVŲ

„Moltex“ sauskelnių gamyboje naudojamos 100% augalinės kilmės žaliavos. Išorinio sauskelnių sluoksnio gamybai naudojama aukščiausios kokybės medvilnė „Cotton Seal“, kuri pagaminta ir sertifikuota pagal ekologinės žemdirbystės standartus. Vidinis sugeriamasis sluoksnis yra 100% natūralus. Jis pagamintas iš 100% atsinaujinančių medžiagų – kukurūzų ir cukranendrių.

Gamintojas kiekvienam žaliavos tiekėjui taiko išskirtinį socialinio audito metodą, kuris užtikrina, kad visos naudojamos žaliavos ne tik atitiktų aukščiausius kokybės standartus, bet ir būtų išgaunamos socialiai atsakingais būdais.

SUDĖTYJE TIK SAUGIOS IR NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

Ekologiškos sauskelnės „Moltex“ yra saugios kūdikių sveikatai, nes jose nėra jokių cheminių medžiagų, kaip lateksas, ftalatai, dažikliai, vazelinas, parafinas, losjonai, kvapiosios medžiagos ir kt. Sauskelnės nebalintos chloru.

NEVARŽO JUDESIŲ IR APSAUGO NUO PRATEKĖJIMO

Dažnai manoma, kad ekologiškos sauskelnės yra šiurkštesnės ar lengviau praleidžiančios drėgmę. Tai tikrai negalioja vienkartinėms sauskelnėms „Moltex“. Jos yra tamprios ir minkštos ties augančio kūdikio juosmeniu ir kojomis, nevaržo judesių ir puikiai apsaugo nuo galimo pratekėjimo net iki 12 valandų.

ŽAISMINGAI DEKORUOTOS GYVŪNĖLIŲ ATVAIZDAIS

„Moltex“ sauskelnės išorinėje dalyje dekoruotos linksmais gyvūnų atvaizdais. Taip siekiama vaikus nuo mažens paskatinti domėtis gamta, tyrinėti pasaulį ir, žinoma, palengvinti sauskelnių keitimo procesą. Piešinėliams naudojami saugūs dažai, kurių sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.

HIPOALERGINĖS IR TINKANČIOS PROBLEMINEI KŪDIKIŲ ODAI

Šios sauskelnės yra ne tik patikrintos dermatologų, bet ir įvertintos nepriklausomo klinikinių tyrimų instituto DERMATEST® 5 žvaigždučių apdovanojimu. Tai geriausias instituto įvertinimas, kuris užtikrina, kad sauskelnės nedirgina jautrios kūdikių odos ir nesukelia alerginių reakcijų, dėl to rekomenduojamos mažyliams, sergantiems egzema, atopiniu dermatitu ar turintiems kitų odos problemų.

SAUSKELNĖS SERTIFIKUOTOS „OEKO-TEX® STANDARD 100“

„OEKO-TEX® Standard 100“ yra visame pasaulyje pripažinta testavimo ir sertifikavimo sistema, kontroliuojanti kenksmingų medžiagų normas įvairiuose produktuose. Šis standartas vaikų ir kūdikių produktams kelia labai aukštus reikalavimus. Pagal jį bet kuriame produkto gamybos etape gali būti tikrinama, ar produkte nėra formaldehido, aromatinių aminų, sunkiųjų metalų, fenolių, ftalatų, tirpiklių likučių ir kitų kenksmingų medžiagų.

Sauskelnės, kurios yra patikrintos ir sertifikuotos pagal „OEKO-TEX® Standard 100“, neturi nepalankaus bei kenksmingo poveikio kūdikiams, o kompanijos, gaminančios tokią produkciją siunčia visuomenei žinutę, kad joms yra labai svarbi visuomenės sveikata ir gerovė.

ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į APLINKĄ

Kompanija „Moltex“ vykdo vadinamąją „Zero“ gamybos atliekų politiką, o tai reiškia, kad jokios gamybos atliekos nepatenka į sąvartynus.

„Moltex“ sauskelnėse yra net 44% medžiagų, kurios yra biologiškai skaidomos. Tai sauskelnių vidinė minkštoji dalis ir medvilnė. Kai kurios kitos sauskelnės medžiagos yra biologiškai skaidomos tik pramoniniuose kompostavimo įrenginiuose, o ne gamtoje (t.y. dirvožemyje ar vandenyje).

Tačiau, įdomu tai, kad Airijoje atlikti tyrimai parodė, jog naudojant vermikompostavimo metodą ekologiškos „Moltex“ sauskelnės biologiškai suyra per 8 savaites. Vermikompostavimas – tai procesas, kurio metu sliekai organines medžiagas (mėšlą, kanalizacijų dumblą, lapus, maisto atliekas) paverčia biohumusu. Mokslininkai nustatė, kad sliekai gali greitai prasiskverbti į vienkartinės sauskelnės vidų ir ją suskaidyti, išskirdami kaip savo išmatas, kurias vėliau skaido mikrobai. Gautas vermikompostas gali būti naudojamas sode, siekiant pagerinti dirvožemį.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui