„Hagi“ naujienos - kreminės tekstūros kūno jogurtai!

2024-07-11
„Hagi“ naujienos - kreminės tekstūros kūno jogurtai!

Iš didelio entuziazmo natūraliai kosmetikai ir nenuslūgstančios kūrybinės energijos, taip pat trijų artimų moterų bendrų jėgų ir palaikymo, buvo sukurta įmonė „Hagi“, gaminanti natūralią, kiekvienam prieinamą turtingos sudėties kosmetiką. Šiandien „Hagi“ – technologų, kosmetologų, chemikų, kokybės specialistų, kvepalų ekspertų ir saugos specialistų komanda, bet svarbiausia, tai tikri entuziastai, kupini energijos ir siekio kurti geresnę ateitį. „Hagi“ asortimentas nuolat atnaujinamas, atliepiant vartotojų atsiliepimus, komentarus ir poreikius. O dabar norime supažindinti su naujaisiais „Hagi“ kūno jogurtais, kurie papildė LIVIN prekių gretas!

Drėkinamasis kūno jogurtas BALI HOLIDAY

Vasara pažadina aktyvesniam laisvalaikiui. Ar dažnai būni lauke, mėgaujiesi vandens pramogomis ir saulės voniomis? Susipažink su „Bali Holiday" probiotiniu kūno jogurtu. Šis itin lengvas kūno losjonas yra kreminės-gelinės tekstūros, giliai drėkinantis ir akimirksniu įsigeriantis, todėl galėsi iškart grįžti prie savo mėgstamos veiklos. „Bali Holiday" kūno jogurtas – sudedamųjų medžiagų derinys, kuris rūpinasi epidermio mikrobiomu ir suteikia odai aksominį glotnumą. Šią priemonę naudoti dar maloniau dėl energijos suteikiančio ir ilgai išliekančio egzotiško aromato. Šis produktas idealiai tinka aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ir tiems, kurie mėgsta jūrą ir saulės vonias.

Raminamasis kūno jogurtas FOREST TALES

„Forest Tales“ kūno jogurtas yra puikus sprendimas sportininkėms ir sportininkams, norintiems pasirūpinti tinkamu odos drėkinimu ir džiaugtis greitai susigeriančios priemonės teikiamu komfortu. Panaudojus priemonę po treniruotės sporto salėje ar baseine, galima iškart rengtis drabužius ir nedelsiant imtis kitų veiklų. „Forest Tales" kūno jogurtas – ingredientų mišinys, kuris rūpinasi mikrobiomu ir padeda atsinaujinti epidermio mikropažeidimams. Lengvos tekstūros priemonės sudėtyje yra: probiotikų, palaikančių epidermio mikrobiomą, obuolių ekstrakto, kuris rūpinasi hidrolipidiniu barjeru, kraujagysles stiprinančio kaštonų ekstrakto, arabinių kavamedžių sėklų ekstrakto, turinčio stangrinamąjį ir elastingumo suteikiantį poveikį bei chlorofilo, atkuriančio smulkius epidermio pažeidimus ir suteikiančio tekstūrai žalią spalvą.

Maitinamasis kūno jogurtas SPICY ORANGE

Kūno jogurtas „SPICY ORANGE“ išsiskiria tuo, kad saugo odą nuo laisvųjų radikalų pažaidos ir padeda regeneruoti sudirgusią odą, pavyzdžiui, nuo ilgo buvimo saulėje arba maudynių jūroje. Šią priemonę naudoti dar maloniau dėl saldžiai pikantiško ir ilgai išliekančio apelsinų aromato. Šio produkto sudėtis pasižymi probiotikais, palaikančiais epidermio mikrobiomą, odą raminančiu pantenoliu ir regeneruojamuosius procesus palaikančiomis alavijų sultimis. Sudėtis taip pat praturtinta šaltalankių ekstraktu, kuris turi antioksidacinių savybių ir spartina ląstelių regeneraciją, šaltalankių aliejumi, suteikiančiu elastingumo ir turinčio daug vitamino C bei gaivinamuoju apelsinų vandeniu.

 Raminamasis kūno jogurtas BERRY LOVELY

Paskutinė naujiena, kurią norime pristatyti, tai kūno jogurtas „Berry Lovely“ – sudedamųjų medžiagų derinys, kuris rūpinasi epidermio mikrobiomu ir grąžina komforto pojūtį sausai odai. Atrask sultingą prinokusių miško gėrybių kvapą, kuris maloniai išliks ant odos. Lengvos tekstūros priemonės sudėtyje yra: probiotikų, palaikančių epidermio mikrobiomą, vitamino B12, raminančio epidermio pažeidimus ir suteikiančio tekstūrai rausvą spalvą, raminamojo pantenolio ir regeneruojamuosius procesus palaikančių alavijų sulčių.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui