Išbandykite „multimasking“ veido kaukių naudojimo techniką

2020-04-20
Išbandykite „multimasking“ veido kaukių naudojimo techniką

Nėra laiko? Norite SPA tiesiog savo vonios kambaryje? Išmokite naudotis „multimasking“ technika, kai skirtingoms veido odos vietoms naudojamos skirtingos veido kaukės vienu metu – taip pasieksite geriausių odos priežiūros rezultatų. Kodėl turėtumėte naudotis viena gera priemone, jeigu galite naudotis net keliomis!

Tik viena kita iš mūsų (laimingosios!) gali džiaugtis tuo, kad viso veido oda yra „normali“, dažniausiai odai skirtingose veido vietose reikia skirtingos priežiūros. Pavyzdžiui, veido T zona yra riebesnė, čia gali būti juodų taškelių, dėmių, šiai sričiai labiausiai tinka valančios ir odą matine paverčiančios formulės. Kita vertus, skruostų ir kaktos oda yra sausesnė ir jai reikalingos drėkinančios sudedamosios dalys, tokios kaip hialurono rūgštis. Daugelio kaukių naudojimas yra pritaikytas būtent vieno tipo odai. Ši šiuolaikiška „multimasking“ technika ne tik suteiks galimybę sutaupyti laiko ir pritaikius kaukes atskiroms veido sritims pašalinti visas veido problemas, bet ir leis pasijusti namie kaip grožio salone.

KELIOS KAUKĖS = SKIRTINGOS KAUKĖS SKIRTINGOMS SRITIMS

„Vieno dydžio visiems“ principas gali visiškai netikti, kai kalbama apie odos priežiūrą. Pradėkite nuo savo odos įvertinimo. Ar Jūsų veido T zona riebesnė nei paprastai? Ar oda po akimis atrodo labiau pavargusi? Kai nustatysite, kokios yra jūsų odos probleminės vietos, pasirinkite veido kaukes, galinčias padėti išspręsti odos priežiūros problemas.

SUTAUPO LAIKO

Tikrai, kas gali skirti laiko kelis vakarus iš eilės, kad kiekvieną vakarą lepintų su vis kitos rūšies kauke... Ypač kai dabar yra galimybė vienu metu naudoti kelias, sudėliojant kaip mozaiką?

MĖGAUKITĖS NEPERSISTENGIANT

Daugiau ir ilgesnį laiką ne visada yra geriau, taip ir naudojant per daug kaukių, oda gali tapti labiau sudirgusi, o poros užsikimšti. Todėl kartą per savaitę odą reikia valyti su keliomis (ne daugiau keturių) kaukėmis vienu metu.

NUMATYKITE, KO JUMS REIKIA, DABAR

Vietoje to, kad laikytumėtės vieno rekomenduojamo griežto režimo, tiesiog pažvelkite į veidrodį ir nuspręskite, kada ir kokių veido kaukių jums reikėtų. Užtepkite ant veido ir atsipalaiduokite – tegu kaukės veikia.

DARYKITE TAI DUŠE

Vandens garai padeda išvalyti odos teršalus, kurie gali būti užkimšę poras, todėl odą valančias veido kaukes geriausia naudoti prausiantis po dušu arba vos tik nusiprausus. Be to, bus labai lengva jas nusiplauti.

PARUOŠKITE ODĄ

Oda turi būti visiškai švari. Naudokite švelnų valiklį – MÁDARA micelinį vandenį ir toniką. Jeigu norite didesnio poveikio, prieš tepant kaukę odą nušveiskite šveitikliu. Pašalinus nebegyvas viršutinio odos sluoksnio ląsteles galima tepti skirtingas kaukes. Pažiūrėkite į veidrodį, kurioms veido sritims reikia ypatingos priežiūros – drėkinimo, priemonės nuo senėjimo arba riebalavimosi. Jeigu naudojate kaukes, kurių aktyvumo laikas skirtingas, pirmiausia tepkite tą, kurią laikyti reikės ilgiausiai. Kiek palaukite, po to tepkite kitas kaukes. Po veido valymo procedūros užtepkite ir įmasažuokite sudirginimą malšinančio produkto, kurio nereikia nuplauti – drėkinančios, maitinančios priemonės. Tam puikiai tinka MÁDARA ampulės.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui