Kanapių aliejaus galia – Jūsų odos grožiui ir sveikatai

2022-02-14
Kanapių aliejaus galia – Jūsų odos grožiui ir sveikatai

„Žolelės man padeda rasti atsakymą į bet kokį klausimą“, – sako Silvija Špehar, biologė, žolininkė ir viena iš „Hemptouch“ kosmetikos prekės ženklo įkūrėjų.

„Nuo seniausių laikų ramunėlės ir levandos buvo naudojamos miego kokybei gerinti. Kedras padeda susikaupti, pajusti ryšį su savimi bei yra puiki priemonė fizinei ir emocinei detoksikacijai. Gėlių karalienė rožė savo energijos bangomis ramina, skleidžia džiugesį, atpalaiduoja nervų sistemą.

Kita mano aistra – odos priežiūra. Dauguma odos problemų kyla iš mūsų emocijų. Ar girdėjote posakį, kad pyktis kenkia grožiui?

Esu labai jautrios prigimties, o tai mano odai kelia vis naujų iššūkių. Nusprendžiau žengti logišką žingsnį ir sujungti abi savo aistras. Taip gimė nauja kosmetikos linija, įgalinanti jautrią ir probleminę odą padėti sau pačiai. Visa esmė – pusiausvyra. Kiekvieną formulę dosniai „pagardinau“ aukščiausios kokybės kanapių ekstraktais, kurie yra tikriausi gamtos balanso įkūnijimai.“

Gamta yra geriausia, ką galite pasiūlyti savo odai

Geriausias būdas padėti odai – paskatinti ją padėti sau. Oda yra pirmasis kūno kontaktas su išoriniu pasauliu. Jauskitės dėkingi savo jautriai odai, nes tai reiškia, kad ji ypač atsakingai atlieka savo apsauginę funkciją. Viskas, ką tepame ant odos, patenka į kūną. Žinoma, tai veikia ir priešinga kryptimi. Taigi, norint išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odą, rekomenduojama gerti daug vandens ir naudoti sveikus, nesočiuosius aliejus. Vienas iš vertingesnių yra kanapių (lot. Cannabis Sativa) aliejus, kuriuo praturtintas kiekvienas „Hemptouch“ kosmetikos produktas.

Kodėl odai patinka kanapių aliejus?

Kaip ir visi kiti organai, oda turi savų poreikių. Svarbiausios dvi sudedamosios dalys, privalančios būti odos priežiūros priemonėse, yra riebalų rūgštys ir vitaminas E. Jei norite tuo įsitikinti patys, išbandykite jų šaltinį – gryną kanapių aliejų arba odos priežiūros produktus, turinčius šio aliejaus savo sudėtyje.

Niekur gamtoje nerasite tokios didelės ir subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 koncentracijos, kaip kanapių aliejuje.

6 kanapių aliejaus privalumai Jūsų grožiui

► Antioksidantas
Kanapių aliejus yra vitamino E šaltinis, kuris yra natūralus konservantas ir antioksidantas, saugantis odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

► Drėkina
Optimalus riebiųjų rūgščių santykis giliai drėkina ir padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę.

► Švelnus odai
Kanapių aliejus puikiai tinka jautrios odos priežiūrai, nes nesukelia alergijų ar kitų nepageidaujamų odos reakcijų.

► Atkuria plaukus
Dėl regeneruojančių kanapių sėklų aliejaus savybių pastarasis tapo populiarus pažeistų ir sausų plaukų priežiūroje.

► Ramina bėrimus
Omega-6 riebiųjų rūgščių trūkumas gali sukelti odos bėrimus.

► Maitina ir atkuria odą
Kanapių sėklų aliejuje gausu vitaminų A ir E, taip pat yra tam tikrų mineralų, kuriuos oda ypač mėgsta, tai magnis, cinkas, geležis, kalcis ir fosforas.

Visi gali turėti gražią ir sveiką odą, tereikia kasdienio masažo, tinkamo aliejų ir žolelių derinio bei reguliaraus drėkinimo. „Hemptouch“ natūralios kosmetikos priemonių kviečiame įsigyti internetu ir visose LIVIN parduotuvėse.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui