LABRAINS kosmetika - aukščiausia kokybė probleminei odai

2024-04-10
LABRAINS kosmetika - aukščiausia kokybė probleminei odai

LABRAINS yra Latvijoje įkurtas ekologiškos kosmetikos prekės ženklas, siūlantis inovatyvius, aplinkai nekenksmingus, aukštos kokybės odos priežiūros produktus. Prekių ženklą įkūrė natūralios dermokosmetikos srities specialistė Liga Brunina – chemikė ir aplinkosaugininkė, ekonomikos daktaro laipsnį turinti mokslininkė. LABRAINS sukurtas su misija padėti žmonėms, sergantiems įvairiomis odos ligomis, pavyzdžiui, rožine, akne ar dermatitu. Pagrindinis jų keliamas tikslas – pagerinti bendrą odos sveikatą ir pagelbėti kovoje su minėtomis odos ligomis. Ypač daug dėmesio skiriama probleminei odai skirtiems produktams, todėl kruopščiai ir atsakingai sukurta veiksminga, tačiau ekologiška odos priežiūros linija, skirta raudoniui, jautrumui ir visų rūšių rožinės, aknės ir dermatito simptomams palengvinti. Be to, giliai atsižvelgiant į senstančios odos poreikius, sukurta veiksminga anti-age odos priežiūros linija.

LABRAINS laikosi griežtų saugumo ir tvarumo principų – prekių sudėtyse nėra mikroplastiko, mikrogranulių, iš silikono pagamintų ingredientų, sintetinių konservantų, tokių kaip alkoholis, parabenai, ftalatai ir kiti, kurie gali sukelti odos pažeidimus, dirginti ją arba neigiamai veikti endokrininę sistemą. Gamintojas LABRAINS vengia moksliškai prieštaringai vertinamų ingredientų: genetiškai modifikuotų (GM) sudedamųjų dalių, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, turinčių alergenų, cheminių apsaugos nuo saulės priemonių. Toliau straipsnyje supažindinsime su trimis prekių ženklo LABRAINS produktų linijomis – odos valymui, raudonio mažinimui bei senėjimo procesų prevencijai skirta prekių linija. 

Efektyviam odos valymui skirta prekių linija

Tai tobulų odos valymo sprendimų ieškantiems ir jautria oda besiskundžiantiems skirta prekių linija. Valomieji, raminamieji veido prausikliai, kurie švelniai sugeria ir pašalina iš odos teršalus ir nešvarumus, nepažeisdami natūralios odos barjerinės funkcijos ir drėkinimo lygio, būtino senėjimo požymiams mažinti.

Veido prausiklis OIL-TO-MILK yra skirtas visiems odos tipams – sausai, jautriai ir net į alergijas linkusiai odai. Efektyvi priemonė veiksmingam odos valymui ir švelniam makiažo pašalinimui bei odos uždegiminiams procesams mažinti. Pagrindinė produkto sudedamoji dalis yra dumblių ekstraktas, kuris apsaugo odą nuo UV poveikio, ramina ir drėkina odą. Taip pat svarbus ir betainas, skirtas intensyviam odos drėkinimui ir natūraliam odos pusiausvyros palaikymui. Lactobacillus fermentai – odos apsauginio barjero stiprinimui. 

Odos raudonio mažinimui skirta prekių linija

Turtingos sudėties ir intensyvaus veikimo odos priežiūros priemonės, specialiai sukurtos jautriai ir reaktyviai odai, tinkamos naudoti kasdien. Raminamieji ir drėkinamieji kremai bei lengvi serumai, skirti odos paraudimui ir niežuliui, rožinės ir aknės simptomams išvengti ir sumažinti, kartu gerinantys odos stangrumą, elastingumą ir tonusą.

Veido kremas ROSACEA AND ACNE CARE yra skirtas odos drėkinimui ir paraudimo mažinimui bei odos apsauginiam barjerui atkurti. Puikiai pasitarnauja gerinant rožinės ir spuogų pažeistos odos būklę tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Pagrindinės sudedamosios dalys: gluosnio žolės ekstraktas, jautriai odai nuraminti ir sustiprinti; hidrolizuota hialurono rūgštis ypač naudinga giliam odos drėkinimui, stangrumui ir lengvesniam žaizdų gijimui, o ciberžolės šaknies ekstraktas išlygina ir pagerina odos tonusą ir suteikia antioksidacinį poveikį. 

Senėjimo procesų stabdymui skirta prekių linija

Pažangiausi kremai ir serumai, pasižymintys greitu ir ilgalaikiu senėjimą stabdančiu poveikiu. Intensyviai maitinantys ir giliai drėkinantys produktai puikiai veikia kaip užpildas ir sukuria liftingo efektą, stiprina odos barjerinę funkciją, skatina medžiagų apykaitą ir natūralius odos atjauninimo procesus.

Veido serumas RENOVATION SCULPTOR skirtas intensyviam odos drėkinimui, padeda mažinti senėjimo požymius. Visiems veido odos tipams – ir moterims, ir vyrams. Pasižymi ypač lengva konsistencija, greitai įsigeria. Pagrindinės sudedamosios dalys: Lactobacillus fermentai odos apsauginiam barjerui stiprinti, turi natūralų priešgrybelinį poveikį; natrio acetilintas hialuronatas giliam odos drėkinimui, užpildo smulkias linijas ir raukšles; hidrolizuota hialurono rūgštis – odos stangrumui ir žaizdų gijimui.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui