MÁDARA veido kaukės: išsamus gidas, kaip jas naudoti?

2019-05-27
MÁDARA veido kaukės: išsamus gidas, kaip jas naudoti?

Veido kaukė – nesudėtinga, puiki ir greita atgaiva ne tik veidui, bet ir visam organizmui. Ją užsidėję, atsikvėpsite nuo kasdienių darbų, pailsėsite, o veido oda per keliasdešimt minučių atgaus gaivumą, skaistumą, spindesį. Ši procedūra – ypač efektyvi. Kaukė ne tik maitina, ramina, stangrina, balina, bet ir valo, gerina kraujotaką.

Kuo ypatingos MÁDARA veido kaukės?
MÁDARA veido kaukės gaminamos kaimyninėje Latvijoje. Dėl puikios sudėties jas vertina ir mėgsta ne tik latvės, lietuvės, bet ir Skandinavijos, Azijos šalių moterys. Ir ne be reikalo.

MÁDARA veido kaukės yra išskirtinai natūralios, praturtintos ekologiškais vertingais ingredientais. Šios kosmetikos pradininkė ir įmonės įkūrėja Lotte Tisenkopfa-Iltnere mano, kad kosmetika turi būti kaip maistas, tik skirta ne valgyti, bet tepti ir dėti ant odos, tokiu būdu pamaitinant ir sustiprinant odą. Veido kaukių sudėtyje naudojami Baltijos ir Skandinavijos regionuose augantys augalai, kurie itin artimi mūsų šalies moterims.

Be to, MÁDARA kosmetikos produktai yra sertifikuoti ECOCERT COSMOS NATURAL, kas tik patvirtina aukščiausią produkcijos kokybę ir ypatingą dėmesį sudėtinėms dalims.

MÁDARA veido kaukių kolekcijoje yra 3 pagrindinės kaukės: drėkinanti SOS HYDRA, šveičiamoji su AHA rūgštimis ir giliai valanti detoksikuojanti molio kaukė. Pagal odos poreikius jas galima naudoti kiekvieną atskirai, bet siekiant maksimalių rezultatų, gamintojas rekomenduoja jas derinti. Kodėl? Neretai būna, kad gilus odos valymas reikalingas T veido zonai, o kitoms veido dalims reikia tiesiog drėkinimo ar maitinimo. Todėl kiekvienai veido zonai rekomenduojama naudoti jos poreikius labiausiai atitinkančią veido kaukę. Taigi, pateikiame keletą skirtingų rekomendacijų, kaip naudoti MÁDARA veido kaukes.

 1. ENERGIZUOJANTIS POVEIKIS
Šios veido kaukės tikslas – atkurti jūsų odos gyvybingumą, sumažinti pirmąsias smulkias raukšleles.

1 ŽINGSNIS. Šveičiamąja veido kauke su AHA rūgštimis aptepkite visą veidą, išskyrus akių ir lūpų sritis, ir palaikykite 5-10 min. Po to gerai nuplaukite vandeniu.

2 ŽINGSNIS. Sumaišykite nedidelį kiekį drėkinamosios kaukės SOS HYDRA ir giliai valančios molio kaukės (santykiu 1:1). Detoksikuojančioje kaukėje esantis molis labai gerai sugers odoje esančius nešvarumus, o SOS HYDRA kaukė puikia drėkins, suteiks natūralaus švytėjimo. SOS HYDRA kaukę (vieną) galite naudoti ir lūpų bei akių sričiai. Palaikykite 10 min. ir gerai nuplaukite.

3 ŽINGSNIS. Procedūros užbaigimui naudokite drėkinamąjį kremą. Veido odos tonui paryškinti ir odai sudrėkinti puikiai tiks MÁDARA Saulės arba Mėnulio gėlės kremas.

2. ODOS ATSTATYMAS
Ši kaukė puikiai tiks pavargusiai ir streso paveiktai, brandžiai, išsausėjusiai odai, o taip pat siekiant užkirsti kelią pirmosioms raukšlėms ir maksimaliai atgaivinti veido odą.

1 ŽINGSNIS. Šveičiamąja veido kauke su AHA rūgštimis aptepkite visą veidą, išskyrus akių ir lūpų sritis, ir palaikykite 5-10 min. Po to gerai nuvalykite toniku.

2 ŽINGSNIS. Ištepkite veido odą drėkinamąja veido kauke SOS HYDRA ir palaikykite ją 10 min. Tuomet nuplaukite vandeniu.

3 ŽINGSNIS. Pripildykite veido odą prabangiais šaltalankių ir tekšės vitaminais, kurių gausu apsauginiame veido balzame DAILY DEFENCE. Gausiai šiuo balzamu tepkite veido odą ir palikite 10 min. Lūpų ir akių sričiai tuo metu naudokite SOS HYDRA veido kaukę. Po 10 min. veido odą nuvalykite švelniu MÁDARA toniku.

3. SUPER VALYMAS
Giliai išvalo riebią, inkštiruotą veido odą, sumažina išsiplėtusias poras, užkerta kelią daugintis nešvarumams.

1 ŽINGSNIS. Šveičiamąja veido kauke su AHA rūgštimis aptepkite visą veidą, išskyrus akių ir lūpų sritis, ir palaikykite 5-10 min. Po to gerai nuvalykite toniku.

2 ŽINGSNIS. Švelniai nušveiskite odą MÁDARA eksofiliuojančiu veido šveitikliu „Oil-To-Milk“, kuris pašalins negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus. Prieš pilingą naudota kaukė su AHA rūgštimis suminkštins negyvąs odos ląsteles ir padės joms lengviau pasišalinti, o eksfolijuojantis šveitiklis sėkmingai jas pašalinęs efektyviau išvalys riebią užterštą veido odą.

3 ŽINGSNIS. Detoksikuojančią molio kaukę užtepkite ant kaktos, skruostų, nosies ir smakro, o SOS HYDRO kaukę – prie lūpų ir aplink akis. Palikite 5-10 minučių. Gerai nuplaukite ir nusausinkite. Dezinfekuojantis ir odą išvalantis molis sugeria odos nešvarumus, padeda mažinti uždegimą ir apsaugo nuo išsekimo.

4 ŽINGSNIS. Procedūros užbaigimui naudokite drėkinamąjį kremą. Veido odos tonui paryškinti ir odai sudrėkinti puikiai tiks MÁDARA Saulės arba Mėnulio gėlės kremas.

4. GREITAS  VEIDO ODOS ATSTATYMAS PRIEŠ YPATINGAS PROGAS
Itin efektyvus veido odos atstatymas po vakarėlio ar prieš ypatingą progą. Pagyvins veido odą, pašalins nuovargio požymius, suteiks natūralaus švytėjimo.

1 ŽINGSNIS. Švelniai nušveiskite odą MÁDARA eksofiliuojančiu veido šveitikliu „Oil-To-Milk“, kuris pašalins negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus.

2 ŽINGSNIS. Visą veido odą padenkite drėkinamąja veido kauke SOS HYDRA, kuri ypatingai drėkins ir skaistins Jūsų odą. Palikite 10 min. ir nuvalykite toniku.

3 ŽINGSNIS. Procedūros užbaigimui naudokite drėkinamąjį kremą. Veido odos tonui paryškinti ir odai sudrėkinti puikiai tiks MÁDARA Saulės arba Mėnulio gėlės kremas.

Visos minėtos MÁDARA veido kaukės yra labai efektyvios naudojant jas atskirai, tačiau naudojamos kompleksiškai pagal gamintojo rekomendacijas, jos dar didesnė jėga. Šias veido kaukes jau spėjo išbandyti ir pamilti daugelis moterų ir vyrų. Tačiau MÁDARA gamintojas nestovi vietoje ir vis pristato naujas veido kaukes. Visas MÁDARA veido kaukes galite peržiūrėti čia >

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui