Natūrali ir inovatyvi OLIVAL kosmetika | LIVIN

2023-07-01
Natūrali ir inovatyvi OLIVAL kosmetika | LIVIN

Nuo pat savo veiklos pradžios 1994 m. OLIVAL laikosi aukščiausių gamybos standartų ir naudoja švariausius, natūraliausius, originaliausius ingredientus, daugiausia dėmesio skiriant vietinei kilmei – Kroatijai. Šio prekių ženklo produkcija atitinka ES reglamentus  kokybė yra sertifikuota pagal ISO 22716 standartą, OLIVAL yra pirmoji Kroatijos įmonė, gavusi tarptautinį NATRUE sertifikatą kosmetikos gaminiams ir žaliavoms. OLIVAL produktai yra pagaminti iš originalių ingredientų, kurių dažniausias pagrindas  natūralūs aliejai, o veikliosios medžiagos  augalų ekstraktai, palaikantys natūralią odos barjerinę funkciją, giliai drėkinantys ir maitinantys odą.

 Išskirtinė ir populiariausia „Immortelle“ kolekcija

„Immortelle“ kolekcija buvo pirmoji OLIVAL produktų linija, kurioje daugiausia dėmesio skirta tik natūraliems ingredientams, ypač eteriniam italinių šlamučių aliejui (Helicrysum italicum). Nuo 2011 m., kai buvo pradėta prekiauti, ši kolekcija yra pagrindinė ir labiausiai pamėgta klientų bei geriausiai parduodama ne tik Kroatijoje, bet ir pasauliniu mastu. 2014 m. OLIVAL „Immortelle“ kolekcijos sertifikavimas NATRUE sertifikatu buvo natūrali situacijos raida, taip pat geriausias aukštos gamybos ir pačių produktų standarto patvirtinimas. NATRUE sertifikatas gaunamas išlaikius griežtus gamybos proceso suderinimo kriterijus, o jį išduoda Belgijoje įsikūrusi ne pelno siekianti ir nepriklausoma organizacija. NATRUE sertifikato turėjimas klientams indikuoja, jog 1. sintetinės ar dirbtinės kilmės sudedamosios dalys į produkciją neįtraukiamos, 2. gamyba vykdoma tvariai, procese naudojamos perdirbamos medžiagos, 3. naudojami tik ekologiškos kilmės natūralūs ingredientai, išvestiniai produktai gaunami iš augalinių šaltinių.

Šios kolekcijos produktus galima suskirstyti į 4 grupes: 

  1. 1. Veido valymui skirtas priemones  micelinį veido tirpalą, valomąjį veido pienelį.
  2. 2. Veido prausimui  skirtas priemones micelines veido prausimosi putas, micelinį gelį.
  3. 3. Veido tonavimui skirtas priemones gaivinamąjį veido toniką.
  4. 4. Kasdieninės priežiūros veido priemones – drėkinantį ar atstatomąjį veido kremą, matiškumo suteikiantį fluidą, šlamučių CC kremą su atspalviu, aliejų mišinį veidui, paakių kremą.

Micelinis veido tirpalas su šlamučiais  galingos micelės su neužmirštuolių eteriniu aliejumi ir alavijų ekstraktas švelniai ir veiksmingai pašalina lengvesnį makiažą ir nešvarumus nuo veido ir kaklo. Micelinis tirpalas atgaivina odą ir suteikia jai švelnumo, nesukeldamas odos tempimo ar sausumo pojūčio.

Micelinis veido tirpalas su šlamučiais 2 IN 1  galingų micelų ir maitinamųjų sezamų derinys aliejus švelniai ir veiksmingai pašalina vandeniui atsparų makiažą. Oda tampa švelni ir pamaitinta, nesijaučia tempimo jausmo ar išsausėjimo. 

Micelinės veido prausimosi putos su šlamučiais galingų micelų, neužmirštuolių eterinio aliejaus derinys ir raminančio alijošiaus ekstraktas, esantis švelniose putose, kruopščiai ir švelniai valo veido ir kaklo odą, tačiau jos nesausina ir netempia.

Micelinis gelis su šlamučiais –  galingų micelų, „Immortelle“ eterinio aliejaus derinys ir raminančio alijošiaus ekstraktas, esantis šiame švelniame prausimosi gelyje, patikimai valo veido ir kaklo odą, tačiau jos nesausina ir neapsunkina.

Gaivinamasis veido tonikas su šlamučiais malonaus kvapo gaivinamasis tonikas drėkina veido odą ir švelniai pašalina makiažą bei nešvarumus. Tai yra puiki papildoma drėkinanti priemonė, suteikianti odai švytėjimo. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi raminamosiomis savybėmis, kurios maitina visų tipų odą. Vynuogių sėklų ekstraktai ir neužmirštuolių aliejus natūraliu būdu palaiko odos regeneraciją, o kartu išlygina ir tonizuoja veido odą.

Matiškumo suteikiantis veido fluidas su šlamučiais   matinės tekstūros fluidas suteikia antioksidacinį poveikį, neutralizuoja epidermio pažeidimus, mažina uždegiminę odos reakciją.

Atstatomasis veido kremas su šlamučiais raminamasis poveikis ir lengvesnė drėkinamosios emulsijos tekstūra  makadamijos riešutų, vakarinių raktažolių, medetkų ir jonažolių aliejai. Kruopščiai parinkti ingredientai skatina odos regeneraciją, suteikia jai būtino drėkinimo.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui