„Smells Like Spells" – jauki magija Jūsų namuose!

2022-11-18
„Smells Like Spells" – jauki magija Jūsų namuose!

Tam, kad švenčių laukimas būtų dar jaukesnis ir šiltesnis, siūlome savo namus papuošti magiškomis „Smells Like Spells“  žvakėmis.

Išskirtiniai bei prabangaus aromato produktai, kuriami rankomis pagal originalius receptus, pasitelkiant tiek tradicinius liaudies išminties ir magijos, tiek šiuolaikinius parfumerijos, žvakių, smilkalų gamybos metodus. Tai lyg užburiantis žaidimas ir ritualas, leidžiantis kasdien mėgautis unikaliais parfumerijos receptais bei nematoma magijos pagalba, kuri, tikima, gali padėti pritraukti meilę, džiaugsmą ar gausą į mūsų gyvenimus.

Žvakėms naudojamos tik aukščiausios kokybės esencijos, kurios preciziškai maišomos kuriant kvapų receptus taip, kad produktai nekenktų vartotojui, tačiau sukurtų magišką atmosferą. Kiekvieno kvapo receptas sukurtas remiantis natūraliomis medžiagomis Kuriant namų kvepalus naudojama tik speciali difuzinė bazė (nenaudojamas alkoholis), kuri padeda lėtai skleistis namų kvepalų aromatui, nepakeičia kvapo bei nesukelia jokio pašalinio poveikio vartotojui.

Kiekviena magiška žvakė yra pavadinta šiaurės šalių dievo ar deivės vardu. Kiekvienas unikalus aromato receptas, runų ženklas ar spalva kiekvienam produktui parinktas remiantis senovės ritualų išmintimi bei aromaterapijos žiniomis, todėl, tikima, kad gali pritraukti meilę, pinigus ar džiaugsmą į mūsų gyvenimą. Rinkdamiesi magišką žvakę, smilkalus ar namų kvepalus turite atsakyti į vieną svarbų klausimą: "Ko aš norėčiau palinkėti sau ar savo artimąjam?". Žinant atsakymą - beliks pasirinkti atitinkamą dievybę, kuri globoja Jums rūpimą gyvenimo sritį.

„Smells Like Spells“ - kurkite magijos istorija savo namuose!

Visus „Smells Like Spells“ produktus rasite LIVIN fizinėse parduotuvėse ir internete.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui