Maisto papildai keliaujantiems l Tautvilė Šliažaitė

2019-05-30
Maisto papildai keliaujantiems l Tautvilė Šliažaitė

Šį kartą dalinuosi maisto papildų sąrašu, kurie pravers ilgų ir trumpų kelionių metu.

   1. Sustiprinkime imuninę sistemą
Skrydis lėktuvu, pasikeitusi aplinka ir pakitusi mityba gali neigiamai veikti mūsų imuninę sistemą. Būtent dėl šios priežasties, visada rekomenduočiau su savimi turėti ciberžolės maisto papildą „Cytoplan Turmeric Plus“.

   2. Pagalba nervų sistemai ir raumenims
Jei jūsų laukia ilgas skrydis ar pakeisite net kelias laiko jaustas, naudinga su savimi turėti magnio „Cytoplan“ magnio citrato. Rekomenduojama, jei jus kamuoja nemiga, mėšlungis ar raumenų skausmai keliaujant. Taip pat, jei nusimato daug vaikščiojimo karštame ore ir kai daug prakaituojama, nes itin greitai prarandame magnio sankaupas.

   3. Pagerinkime žarnyno veiklą
Dažnai skrydis lėktuvu gali neigiamai veikti mūsų virškinimo sistemą ir sukelti vidurių užkietėjimą ar pilvo pūtimą. Jei pastebėjote, kad kelionių metu sutrinka virškinimas, būtų naudinga susimąstyti apie gerųjų bakterijų kaip „Cytoplan Acidophilus Plus“ vartojimą bent keletą dienų iki kelionės pradžios ir visos kelionės metu. Jei jūsų skrandis jautresnis ir kelionių metu jūs atsargiai ragaujate naujus patiekalus, naudinga su savimi turėti natūralių virškinimo fermentų kaip „Cytoplan Cytozyme“ ir naudoti po 1 kapsulę valgio pradžioje, šie fermentai gali padėti lengviau suvirškinti maistą, geriau įsisavinti maistines medžiagas ir išvengti nemalonių virškinimo sistemos simptomų.

Autorė: Natūropatinės mitybos specialistė Tautvilė Šliažaitė.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui