Veganams

Skystas rankų muilas su apelsinmedžių lapų ekstraktu

473 ml
7,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ skystas rankų muilas su apelsinmedžių lapų ekstraktu suteiks energijos! Gaivus aromatas primena šviežiai nuluptus apelsinus. Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų. Su dozatoriumi – patogu naudoti.

Šis skystas muilas, kvepiantis apelsinais ir kardamonais, praturtintas apelsinų lapų ekstraktu, kuris padeda atgaivinti ir atstatyti odą. Apelsinmedžių lapai atkuria odos švytėjimą, juose esanti rūgštis padeda itin švariai nuplauti odą. Sudėtyje taip pat yra moringų sėklų ekstrakto, pasižyminčio valomosiomis savybėmis. Vandens augalas paprastasis rėžiukas švelniai plauna ir išlaiko odos drėgmę.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: išspauskite ir įmasažuokite į šlapią rankų odą. Nuskalaukite vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 01000010270
EAN kodas: 062623244098
Skystas rankų muilas su apelsinmedžių lapų ekstraktu
473 ml

Skystas rankų muilas su apelsinmedžių lapų ekstraktu

7,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui