Veganams

Skystas rankų muilas su citrinmedžių lapų ekstraktu

473 ml
7,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ skystas rankų muilas su citrinmedžių lapų ekstraktu natūraliai praturtintas antioksidantais! Aromatas primena šviežiai pjaustytus agurkus ir Earl Grey arbatą. Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų. Su dozatoriumi – patogu naudoti.

Vitaminas C, esantis citrinmedžių lapuose, yra natūralus antioksidantas, kuris stabdo senėjimo procesus ir padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, kasdien žalojančiais odą. Citrinmedžių lapų ekstraktas taip pat padeda skaistinti ir regeneruoti odą. Vandens augalas paprastasis rėžiukas saugo jautrią odą, suteikia jai drėgmės. Moringų sėklų ekstraktas pasižymi valomosiomis savybėmis.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: išspauskite ir įmasažuokite į šlapią rankų odą. Nuskalaukite vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės kodas: 01000010268
EAN kodas: 626232440928
Skystas rankų muilas su citrinmedžių lapų ekstraktu
473 ml

Skystas rankų muilas su citrinmedžių lapų ekstraktu

7,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui