Veganams
Jautriai odai

Šampūnas ir kūno prausiklis SPORT

473 ml
10,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ šampūnas ir kūno prausiklis SPORT – du viename. Jį patogu pasiimti į sporto salę ar kelionę. Hipoalerginė priemonė, testuota dermatologų. 

Natūrali sudėtis praturtinta ženšenio ekstraktu ir antioksidantų gausiu vynuogių kauliukų aliejumi. Sudėtyje taip pat yra moringų sėklų ekstrakto, kuris pasižymi valomosiomis savybėmis. Priemonė padeda sudrėkinti ir atgaivinti odą bei plaukus. Sodraus vyriško aromato, kvepia baltaisiais kedrais, apelsinų žiedais ir bergamotėmis. Suteik energijos sau ir savo protui!

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: užtepkite ant šlapios odos ir plaukų, įmasažuokite, kol suputos. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, leiskite priemonei veikti keletą minučių, tuomet išskalaukite vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 01000010260
EAN kodas: 626232410068
Šampūnas ir kūno prausiklis SPORT
473 ml

Šampūnas ir kūno prausiklis SPORT

10,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui