Be laktozės
Be glitimo
Augalinis maisto papildas

Maisto papildas ELEMENTAL ELIXIR su juodaisiais beržo grybais (chaga), ekologiškas

250 ml
Ištikimo kliento kortelė
19,99 €
24,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Chaga Health“ ekologiškas maisto papildas su juodaisiais beržo grybais (chaga, čaga), alavijais, įvairiomis žolelėmis ir medumi ELEMENTAL ELIXIR. Sudėtyje yra alkoholio.

Rytų ir Šiaurės Europos liaudies medicinoje čaga grybai yra žinomi ir naudojami nuo 16 amžiaus. Pastarųjų metų tyrimai tik patvirtina jų teigiamas savybes.

Šis čaga grybų eliksyras – maisto papildas – yra pagamintas Estijoje pagal 100 metų senumo šeimos receptą iš atšiauraus klimato sąlygomis ekologiškai užaugintų čaga grybų bei kitų vertingų ingredientų. Įdomu tai, kad 51% Estijos teritorijos užima miškai, o 40% iš jų yra ekologiškai sertifikuoti.

Vartojimo rekomendacijos: gerti 3 kartus per dieną po 25 ml. Didžiausia paros norma 75 ml. Prieš naudojimą suplakti.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neskirta vaikams, sudėtyje yra alkoholio! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėščiosioms, maitinančioms krūtimi, turintiems sveikatos sutrikimų ar vartojantiems vaistus prieš vartojant šį maisto papildą būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Gamintojas

„Chaga Health“ yra šeimos įmonė iš Estijos. Pagrindiniai kompanijos produktai atspindi Estijos laukinę ir nepaliestą gamtą.

Čaga grybų produktai yra gaminami pagal 100 metų senumo šeimos receptus iš atšiauraus klimato sąlygomis ekologiškai užaugintų čaga grybų bei kitų vertingų ingredientų. Įdomu tai, kad 51% Estijos teritorijos užima miškai, o 40% iš jų yra ekologiškai sertifikuoti.

Prekės ženklo šalis:
Estija
Prekės kodas: PP155
EAN kodas: 474417301034
Maisto papildas ELEMENTAL ELIXIR su juodaisiais beržo grybais (chaga), ekologiškas
250 ml

Maisto papildas ELEMENTAL ELIXIR su juodaisiais beržo grybais (chaga), ekologiškas

Ištikimo kliento kortelė
19,99 €
24,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui