Veganams
Be glitimo

Veido prausimosi putos, ekologiškos

150 ml
Ištikimo kliento kortelė
15,99 €
19,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Ecocert Cosmos Organic

Apie prekę

Veido prausimosi putos, ekologiškos.

Švelnios putos, praturtintos Šiaurės kraujažolių ekstraktais, giliai ir švelniai valo odą. Pašalina makiažą. Reguliuoja riebias odos zonas, tuo pačiu ramina sausas odos vietas. Oda atgaivinama ir suminkštinama. Tinka naudoti aplink akis. Tinka naudoti ryte ir vakare, švelniai masažuojant įtrinkite į odą. Nuplaukite šiltu vandeniu. Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS ORGANIC kaip ekologiška kosmetika.
 

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAV2135
EAN kodas: 475100982135
Veido prausimosi putos, ekologiškos
150 ml

Veido prausimosi putos, ekologiškos

Ištikimo kliento kortelė
15,99 €
19,99 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui