Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Prekių pristatymas

PRISTATYMAS
- Nemokamas pristatymas pirmą kartą perkantiems!
- LIVIN internetinėje parduotuvėje – nemokamas prekių pristatymas visoje Lietuvoje užsakius už 19 € ar daugiau (po visų nuolaidų pritaikymo ir lojalumo pinigų panaudojimo).
- Jei užsakymas mažesnis nei 19 €, prekių pristatymas Lietuvoje per kurjerį Jums kainuos 3 €.
Į Kuršių Neriją – papildomai 17.38 € fiksuotas mokestis.
- Siunčiame prekes į užsienį, jei užsakymo suma viršija 100 €. Papildomai skaičiuojamas siuntimo mokestis. Dėl prekių siuntimo į užsienį kreipkitės tel. +370 659 93045.

Greitas prekių pristatymas!
Gavę apmokėjimą užsakymą pristatysime per 1–3 darbo dienas. Užsakymai, padaryti iki 14 val., bus pristatyti jau kitą darbo dieną.
Akcijos, kai nuolaida taikoma visoms prekėms, metu padaryti užsakymai gali vėluoti.

Kurjeris užsakymus pristato darbo dienomis iki 17 val. Dėmesio! Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Savaitgalį ar per valstybines šventes padaryti užsakymai bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną.

KAIP PIRKTI?
- Išsirinkite norimą prekę ir spauskite mygtuką „Į krepšelį” (svarbu: prisijungusiems pirkėjams į krepšelį sudėtos prekės nedingsta, pirkimą bus galima tęsti bet kada vėliau). Prieš tai galite pasirinkti perkamos prekės kiekį vienetais (tai padaryti galėsite ir vėliau).
- Paspaudę viršuje dešiniajame kampe „Krepšelis” arba dešiniajame šone (prekių kiekis su mygtuku „Pirkti”) matysite savo krepšelį.
- Minimali užsakymo suma internetu yra 10 € (neskaičiuojant pristatymo kainos). Įsidėję į krepšelį prekių už 10 € ar daugiau, toliau spauskite „Pirkti”.
- Turite tris pasirinkimo galimybęs: tęsti neprisijungus, prisiregistruoti (jeigu esate naujas pirkėjas) arba tęsti prisijungus, jei jau turite susikūrę paskyrą anksčiau.

Pateksite į pirkimo langą, kurį sudaro 3 žingsniai:
1 žingsnis – PIRKĖJO INFORMACIJA
Užpildykite privalomus laukelius, pažymėtus žvaigždute (*). Kaskart pirkdami siuntėjo informaciją galite keisti (tai svarbu, jeigu užsakote Jūs, bet siunčiate kitam asmeniui).
Palikite uždėtą varnelę, jeigu norite gauti mūsų savaitinius naujienlaiškius.
Uždėkite varnelę, jei perkate įmonės vardu ir norite gauti sąskaitą faktūrą. Įveskite būtiną informaciją, t.y. įmonės pavadinimą ir kodą.

2 žingsnis – LOJALUMAS IR NUOLAIDOS
Čia galite prisijugti prie savo LIVIN lojalumo kortelės, panaudoti turimus sukauptus pinigus. Daugiau apie lojalumą skaitykite ČIA.
Jeigu dar neturite LIVIN kortelės, gaukite ją dovanų! (uždėkite atitinkamą varnelę)
Jeigu turite LIVIN dovanų kuponą ar specialios akcijos kodą, įveskite numerį į atitinkamą laukelį apačioje ir spauskite „Panaudoti”.

3 žingsnis – UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS
Pasitikrinkite, ar gerai suvesta pirkėjo informacija. Jeigu norite pataisyti, spauskite „Redaguoti”.
Šiame žingsnyje galite pasitikrinti visas perkamas prekes, jas išimti iš krepšelio paspaudus „X” šalia kiekvienos prekės, redaguoti jų kiekius.
Pasirinkite apmokėjimo būdą.
Spauskite žalią mygtuką apačioje „PIRKTI”.

ATSISKAITYMO GALIMYBĖS
1. Galite apmokėti nedelsiant per internetinę bankininkystę. Pasirinkite banką, kuriame naudojatės interneto banko paslauga, ir Jums bus suformuotas pavedimas su reikiamais rekvizitais. Padarius pavedimą mes nedelsiant sužinosime, kad pavedimas atliktas ir galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą.
2. Galite apmokėti ir gavę išankstinę sąskaitą, t.y. mokėti pavedimu pagal mūsų atsiųstą sąskaitą (sąskaitos numerį ir kitus būtinus duomenis Jums atsiųsime el. paštu). Tokiu atveju bankinį pavedimą turėsite padaryti patys. Mes atliksime užsakymą įsitikinę, kad pinigai pervesti.
3. Taip pat galite sumokėti per PayPal sistemą. Patogu perkantiems iš užsienio.
4. Už prekes galite sumokėti grynais jas pristačiusiam kurjeriui. Papildomas mokestis 0.87 €, automatiškai įskaičiuojamas prie bendros pirkinių sumos.

Jeigu už prekes neapmokate per 5 darbo dienas, užsakymą anuliuojame.

SUSISIEKITE
Visais rūpimais klausimais, susijusiais su pirkimu internetinėje parduotuvėje, rašykite el. paštu info@biosala.lt arba skambinkite telefonu +370 659 93045 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Visos teisės saugomos © LIVIN