KAS YRA LIVIN PARTNERIŲ PROGRAMA?

LIVIN – didžiausias ekologiškų ir sveikų produktų tinklas Baltijos šalyse kviečia bendradarbiauti sveikos gyvensenos entuziastus. Tapęs partnerių programos dalimi gausi LIVIN internetinės parduotuvės nuolaidos kodą. Juo dalindamasis su savo auditorija, klientais, sporto komandomis, bendruomenėmis – kiekvieną mėnesį gausi komisinius už kas mėnesį su kodu sugeneruotus pardavimus. Kokie jie bus – priklausys tik nuo tavo noro, įdirbio ir meilės LIVIN prekių ženklui, sveikiems, ekologiškiems pasirinkimams.

KAS GALI TAPTI LIVIN PARTNERIAIS?

Partnerystės programoje laukiame gydytojų, mitybos specialistų, hoslistinės medicinos specialistų, sveikatingumo ir sporto trenerių, sveiką gyvenseną propoguojančių asmenų, įvairių mitybų atstovų, buriančių aplink save bendruomenes, nuomonės formuotojų. Jei nepriklausai nei vienai iš šių grupių, bet nori pabandyti – užpildyk paraišką, ir mes įsivertinsime galimybes bendradrabiauti.

KUO NADINGA PARTNERYSTĖ SU LIVIN

Tapęs partnerių programos dalimi, turėsi ne tik papildomą galimybę užsidirbti, bet ir dalyvausi LIVIN renginiuose, mokymuose, galėsi vienas pirmųjų išbandyti LIVIN asortimento naujienas. Pirmas susipažinsi su sveikos gyvensenos naujienomis, tendencijomis.

KAIP TAPTI LIVIN PARTNERIU?

Užpildyk trumpą formą ir per 5 d.d. LIVIN komanda susisieks su Tavimi dėl bendradarbiavimo galimybių šiame projekte. Mūsų komanda pasilieka sau teisę objektyviai įvertinus anketos duomenis partnerystės nepatvirtinti.

TAISYKLĖS

  • Partnerystės programa – ši partnerystės sistema, esanti adresu livin.lt.
  • Paslaugų tiekėjas – UAB Bio Sala P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
  • Partneris – asmuo, kuris gauna internetinės parduotuvės www.livin.lt nuolaidos kodą, taip pat reguliariai dalinasi kokybiška, atsakingai paruošta teisinga informacija apie Paslaugų tiekėją, jo produktus su savo klientais, socialinių tinklų auditorija, pateikia asmenines rekomendacijas. Už asmeninio nuolaidos kodo panaudojimus Partneris kiekvieną mėnesį gauna atsiskaitymą pagal išrašytą sąskaitą faktūrą.
  • Partneris tapdamas Partnerystės programos dalyviu įsipareigoja sumokėti jam taikomus mokesčius: GMP (gyventojų pajamų mokestis), PVM (pridėtinės vertės mokestis) yra arba GPM arba PVM, o dabar skamba, kad šituos abu + kitus) ir kitus pagal Lietuvos Respublikos įstatymus taikomus mokesčius. Paslaugų tiekėjas skaičiuodamas Komisinį mokestį neprideda Partneriui taikomų mokesčių.
  • Partneris privalo pateikti pagrindą (individuali veikla – patento pažymėjimą, pagal kurį Paslaugų tiekėjas mokės Komisinį mokestį. Nepateikus šio pagrindo Partneriui nebus mokamas Komisinis mokestis. Pagrindas pagal ką išmokamas komisinis mokestis turi būti atsiųstas kartu su išrašyta sąskaita faktūra.
  • Partneris, iki mėnesio 8 d. iš Paslaugų tiekėjo gauna informaciją apie sugeneruotas apyvartas. Kuomet jo komisinis uždarbis yra daugiau nei 50 Eur, Partneris turi išrašyti ir el.p. atsiųsti sąskaitą faktūrą iki einamojo mėnesio 10 d. Kai komisnis 50 eurų ar daugiau, Partneris turi išrašyti Paslaugų tiekėjui sąskaitą faktūrą iki einamojo mėnesio 10 dienos ir atsiųsti ją el. paštu Komisiniai yra išmokami tik tada, kai Partneris asmeninės apyvartos Komisinių sukaupia už 50 Eur ir daugiau. Komisai mažesnėmis sumomis nėra išmokami, tačiau gali būti perkeliami kitam mėnesiui.
  • Paslaugų tiekėjas bendradarbiavimo susitarimą gali nutraukti vienašališkai įvertinęs Partnerio sugeneruojamas apyvartas, komunikacijos apie produktus kokybę, reguliarumą.
 
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui