Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Granatų sultys, ekologiškos (330 ml)

Rabenhorst

Granatų sultys, ekologiškos (330 ml)

Rabenhorst
5.20
5.20

100% grynos „Rabenhorst“ ekologiškos granatų sultys, išspaustos iš saulėje sunokusių šviežių vaisių, tik iš labai aukštos kokybės žaliavos. Pagamintos ne iš koncentrato. Be pridėto cukraus ar kitų saldiklių (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), be jokių konservantų, be dažiklių ar kitokių priedų. Ypač švelni pasterizacija.

Sodraus granatų skonio. Tinka mitybai praturtinti, kaip užkandis skubantiems ar kaip vitaminingas desertas. Galima gerti vienas arba skiestas, galima pasaldinti; tinka pilti į kokteilius. Rekomenduojama gerti kasdien po 100 ml grynų sulčių arba atskiestas, pasaldintas. Geriant grynas per dieną rekomenduojama neviršyti 100 ml.

„Rabenhorst“ daugiau nei 200 metų patirtis ir meistriškumas sulčių gamyboje atsispindi kiekviename jų žingsnyje! Pradedant nuo kruopščiai atrinktų, kokybiškų žaliavų iki išpilstymo. Švelnus sulčių apdorojimo būdas užtikrina aukštą kokybę, sultyse išsaugomos naudingos medžiagos.

Tamsaus stiklo butelyje. Prieš geriant suplakti. Atidarytą laikyti šaldytuve ir suvartoti per 10 dienas.

 

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: 100% ekologiškos granatų (lot. Punica granatum) sultys.

Maistinė vertė (100 g):  
Energinė vertė 260 kJ/61 kcal
Riebalų <0.5 g
   iš jų sočiųjų <0.1 g
Angliavandenių 14 g
   iš jų cukrų 14 g
Skaidulinių medžiagų <0.5 g
Baltymų <0.5 g
Druskos <0.01 g

 

Interviu (lietuviškai) su kompanijos „Rabenhorst“ atstove: apie pasterizavimą, kokybę ir sulčių gėrimą vietoj šampano >>

Granatai yra nuo seno vertinamas augalas, turtingas antrinių augalų medžiagų. Antrinės augalų medžiagos arba bioaktyviosios medžiagos (fitaminai) – tai natūraliai augaluose esančios labai įvairios cheminės medžiagos, neturinčios tiesioginės įtakos jo metabolizmui (todėl antrinės), bet lemiančios skonį, spalvą, aromatą, gebėjimą gintis nuo aplinkos veiksnių. (Pagal www.biologyreference.com)

Sveiki Guodos pastebėjimai apie sultis, su kuo jos geriamos:

https://www.youtube.com/watch?v=8vYMGr1GZgI

Apie „super maistą“:

https://www.youtube.com/watch?v=IAoCNfH08C4

Apie produktus be pridėto cukraus:

https://www.youtube.com/watch?v=x0HozMp3IUk

Kaip teigia JAV dietologas G. Mateljan, remdamasis žemiau nurodytais moksliniais straipsniais, granatai turi unikalią kombinaciją naudingų maistingųjų medžiagų (elagino rūgšties, kafeino rūgšties, luteolino ir punicino rūgšties) ir tam tikrų polifenolių:
  -   Aviram M, Dornfeld L, Kaplan M, et al. Pomegranate juice flavonoids inhibit low-density lipoprotein oxidation and cardiovascular diseases: studies in atherosclerotic mice and in humans. Drugs Exp Clin Res. 2002; 28(2-3):49-62.
  -   Cerda B, Soto C, Albaladejo MD, et al. Pomegranate juice supplementation in chronic obstructive pulmonary disease: a 5-week randomized, double-blind, placebo-controlled trial. Eur J Clin Nutr. 2006; 60(2):245-53.
  -   Jimenez Del Rio M, Ramazanov A, Sikorski S, et al. A new method of standartization of health-promoting pomegranate fruit (punica granatum) extract. Georgian Med News. 2006; (140):70-7.
  -   Lanskyl EP, Harrison G, Froom P, et al. Pomegranate (Punica granatum) pure chemicals show possible synergistic inhibition of human PC-3 prostate cancer cell invasion across Matrigel. Invest New Drugs. 2005;23(2):121-122.
  -   Mertens-Talcott SU, Jilma-Stohlawetz P, Rios J, et al. Absorption, metabolism, and antioxidant effects of pomegranate (Punica granatum l.) polyphenols after ingestion of a standardized extract in healthy human volunteers. J Agric Food Chem. 2006; 54(23):8956-61.
  -   Singh RP, Chidambara Murthy KN, Jayaprakasha GK. Studies on the antioxidant activity of pomegranate (Punica granatum) peel and seed extracts using in vitro models. J Agric Food Chem. 2002; 50(1):81-6.

Apie granatus populiariai:
- (lietuviškai) Granatai – antrasis kraujas
- (lietuviškai) Kaip teisingai gerti sultis?
- (angliškai) http://www.nutrition-and-you.com/pomegranate.html

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

„Rabenhorst“ – tikrų sulčių gamintojas iš Vokietijos, jas spausti pradėjęs daugiau nei prieš 200 metų, ekologiškas – nuo 1969 metų. Sultys spaudžiamos tik iš šviežių vaisių ir daržovių, o negaminamos iš koncentrato, kaip įprasta. Jų įvairovė didžiulė – nuo egzotiškų goji, granatų ir malpigijų (acerola) iki gerai pažįstamų spanguolių, burokėlių.

Kuo „Rabenhorst“ sultys išskirtinės?
    • iš šviežių uogų, vaisių ir daržovių
    • tik iš labai aukštos kokybės žaliavos
    • be jokių konservantų
    • be pridėto cukraus ar kitų saldiklių
    • be dažiklių ar kitokių priedų
    • dauguma ekologiškos
    • ypač švelni pasterizacija
    • bekompromisė kokybės priežiūra ir žaliava
    • tik iš patikimų ūkių
    • įspūdingo skonio ir aromato

Sultys tampa tokios skanios gamintojo ilgalaikių įgūdžių, kūrybiškumo ir meistriškumo dėka – renkantis vaisius bei daržoves, kuriant mišinius, parenkant tausojančius apdorojimo būdus, pilstant į butelius ir t.t.

Kompanija yra ištobulinusi unikalų pasterizacijos metodą (toks pasterizavimo įrenginys yra tik vienas pasaulyje). Sultys kaitinamos iki 80–90°C temperatūros vos 15 sekundžių, o tuomet staigiai atvėsinamos. Kadangi jos neužverda, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios medžiagos. Tokia inovatyvi pasterizacija yra viena iš priežasčių, kodėl „Rabenhorst“ sultys tokios turtingos skonio ir vasaros aromato.

Šios sultys yra ne tik nepakartojamo skonio, bet ir sveikos. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, sultys visų pirma atsirado ne maisto prekių parduotuvėse, o vaistinėse – čia jos būdavo ir spaudžiamos, ir pardavinėjamos. Net ir dabar, kai maisto prekių parduotuvių tinklai išsiplėtę po visą šalį, tikros, grynos ir ekologiškos sultys liko vaistinių asortimente. Didžioji dalis kompanijos „Rabenhorst“ sulčių Vokietijoje parduodama būtent vaistinėse. Kai kurios iš jų, pavyzdžiui, vaikams skirta sulčių linija „Rotbäckchen“, rekomendojamos Vokietijos vaistininkų asociacijos.

Skirtingos sultys gali turėti skirtingą poveikį ir naudą organizmui, tačiau visose natūraliose sultyse, kurios pagamintos iš kokybiškų vaisių ar daržovių, gausu antioksidantų – tad jos naudingos bendrai gerai organizmo savijautai.

„Rabenhorst“ sultis gerti reikėtų kaip maistą, maždaug po pusę stiklinės per dieną, atskirai nuo valgio. Kai kurios iš sulčių yra maisto papildai, todėl turi dozavimo instrukcijas ir indelius. Kitos tinka mitybai praturtinti, kaip užkandis skubantiems ar kaip vitaminingas desertas.

Kai kas negeria sulčių dėl į jas pridėto cukraus ar natūralių sultyse esančių cukrų. „Rabenhorst“ sultyse nėra pridėto cukraus. O natūraliai esančių cukrų niekaip negalima lyginti su rafinuotu cukrumi. Juk natūraliai vaisuose ar uogose esantys cukrūs sąveikoje su skaidulomis, vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis visai kitaip veikia žmogaus organizmą. Be energijos, t.y. angliavandenių mes negalėtume gyventi. O organizmas vis tiek jų išsireikalaus.

Tinkamas kiekis kokybiškų sulčių yra puikus būdas stiprinti organizmą.

Prekės kodas: G206
Bar kodas: 4779039870118

Susijusios prekės

Goji uogų sultys (330 ml)
Rabenhorst
8.41
Visos teisės saugomos © LIVIN