Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Riešutai (34)

Riešutai yra ne tik puikus užkandis, bet ir svarbus produktas siekiant subalansuoti savo mitybos racioną. Siūlome išties platų ekologiškų riešutų ir iš jų pagamintų produktų asortimentą – tikrai rasite savo mėgstamiausius.

Paskanavimui rinkitės ekologiškus anakardžių, pekaninių karijų, pistacijų, migdolų, makadamijų, lazdyno ar kitus riešutus. Saujelę riešutų verta visuomet turėti su savimi, nes tai itin maistingas ir sveikatai palankus užkandis. Ekologiškais riešutais taip pat gardinkite saldžius kepinius, įvairius desertus, košes ir kitus patiekalus.

Kokosų ir migdolų miltais galite pakeisti dalį kepinių receptuose nurodyto miltų kiekio – jus nustebins malonus riešutų aromatas ir puiki kepinio tekstūra. Ekologiški anakardžių, migdolų ar žemės riešutų sviestai be pridėto cukraus gali būti naudojami kaip gardūs užtepai. Pasitelkite juos ir gaminant kepinius, padažus bei kitus karštus patiekalus.

Riešutų kremai pasižymi labai malonia švelnia konsistencija. Ekologiškas migdolų, lazdynų ar kitų riešutų kremas duonos riekelę bei traputį akimirksniu pavers gardžiu skanėstu. Toks kremas suteiks išskirtinio skonio desertams, ledams, kokteiliams bei košėms.

Išskleisti
prekių nerasta
Prekės nėra sandėlyje
Anakardžiai, ekologiški (125 g)
Infinity Foods
4.79
Anakardžiai, ekologiški (500 g)
Infinity Foods
17.49
Žemės riešutai, ekologiški (250 g)
Infinity Foods
3.18
Migdolai, ekologiški (125 g)
Infinity Foods
4.65
Makadamijos, ekologiškos (125 g)
Infinity Foods
8.79
Pinijų riešutai, ekologiški (125 g)
Infinity Foods
9.99
Migdolai, ekologiški (200 g)
Bio King
7.82
Kokosų drožlės, ekologiškos (250 g)
Infinity Foods
3.53
Rodyti daugiau (liko prekių 34)
Visos teisės saugomos © LIVIN