NAUJIENA: totorinių grikių arbata 🍵

2023-02-23
NAUJIENA: totorinių grikių arbata 🍵

Grikiai – įprastas mūsų raciono produktas, tačiau, ar žinai, kas yra totoriniai grikiai ir kuo jie vertingi? LIVIN asortimentą neseniai papildėme TEA24 totorinių grikių arbata ir kviečiame išsamiau susipažinti su šiuo produktu, jo naudomis. 

Totoriniai grikiai, kas tai?

Totoriniai grikiai – retas ir unikalus augalais augantis Azijos kalnų masyve, 2200 ir daugiau metrų aukštyje virš jūros lygio. Čia susiformuoja drėgmės, gaivaus ir švaraus oro, šviesios, saldaus ir vėsaus upelių vandens, natūralaus derlingo dirvožemio, kuriame gausu mineralų, bei ramybės sintezė. Tokiomis sąlygomis augantys totoriniai grikiai užauga itin maistingi ir labai aukštos kokybės. Besikeičiantis klimatas iš šalto į šiltą augalams suteikia galimybę įgauti didesnę maistingąją vertę.

Totoriniai grikiai naudojami ne tik kaip alternatyva kitoms grūdinėms kultūroms, bet ir gėrimų gamybai, pvz. totorinių grikių arbatai. 

Totorinių grikių arbata itin vertinga laikantis detoksikacijos programų

Totorinių grikių arbata – tai švelnus, malonus ir labai aromatingas gėrimas, kuris gali būti geriamas kiekvieną dieną bet kuriuo paros metu. Šios arbatos aromatas itin išraiškingas ir primena namuose keptus sausainius. O, kas gi jų nemėgsta? 

Totoriniai grikiai vertingi dėl savo unikalių maistinių medžiagų, pavyzdžiui, aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir antioksidantų. Gamintojo 24TEA teigimu, ši arbata puikiai tinka pavasarį, kuomet daugelis keičia mitybos įpročius, praktikuoja įvairias organizmą detoksijuončias programas. Totoriniai grikiai turi teigiamą įtaką virškinimo sistemai. 

Svarbu paminėti, kad šių grikių arbata yra 100% natūralus augalinės kilmės produktas, neapdorotas jokiais cheminiais junginiais ar konservantais, todėl tinka bet kokio amžiaus žmonėms, net ir vaikams. Arbatos sudėtyje nėra teofilinio, kofeino ar kitų energizuojančių medžiagų – todėl tai puikus pasirinkimas prieš miegą – padės nusiraminti, atsipalaiduoti, lengviau užmigti.
Beje, norėdamas gauti 100% maistinių medžiagų iš arbatos – gali suvalgyti puodelyje likusius arbatos grūdelius.

Kaip nuspręsti ar totorinių grikių arbata yra aukštos kokybės?

🟡 Apžiūrėk: išberk arbatos turinį ant balto lygaus paviršiaus. Aukštos kokybės arbata bus rudai geltona, tuo tarpu prastesnės kokybės arbata visada bus šviesiai gelsva.
🟡 Pauostyk: aukštos kokybės totorinių grikių arbata visada turi stiprų grūdų kvapą, tuo tarpu prastenės kokybės arbata neturės jokio kvapo arba jausis kitas neaiškus kvapas.
🟡 Virimas ir ragavimas: užpylus karštu vandeniu ir palaukus kelias minutes turi būti kuo mažiau plaukiojančių dalelių. Nebijok ir stipriai pamaišyk įsitikinti, kad pasirinktos arbatos kokybė tikrai gera. Stipriai pamaišius ar papurčius prastos kokybės arbatoje dalelės suirs ir arbata labai ilga laika liks neskaidri su daug mažų plaukiojančių dalelių. Be to, užpylus karštu vandeniu ir palaukus kelias minutes kokybiška arbata bus skaidri ir šviesiai geltona, o gerdamas jausi malonų kepintų grūdų skonį su švelniu kartumo prieskoniu.

Totorinių grikių arbatą gali įsigyti LIVIN fizinėse arba internetinėje parduotuvėje.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui