Pajuskite skirtumą | Kai dovanota gamtos, o atrinkta ekspertų

2021-05-10
Pajuskite skirtumą | Kai dovanota gamtos, o atrinkta ekspertų

Čia gamtos dovanotas natūralumas suteikia naujas patirtis.

Mes tikime maistu, kuris yra natūraliai gražus, skanus, šviežias ir kupinas maistinių medžiagų. Tikime produktais, kurie mus puoselėja, stiprina ir priartina prie gamtos pasaulio. Todėl LIVIN kruopščiai atrinktame asortimente nėra dirbtinių dažiklių, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

Kviečiame ir jus paragauti tikro maisto, išbandyti sveikatos, grožio bei namų švaros produktus, praturtintus natūraliais ir kokybiškais ingredientais, dovanotais pačios gamtos.

Kviečiame pajusti skirtumą!

Tiek švieži, tiek įpakuoti maisto produktai iš išorės gali atrodyti tokie pat kaip kiti. Bet atsikandus mažame, vietiniame ekologiniame ūkyje užauginto obuolio – tikrai pajuntame sultingą skirtumą, o kartu su pusryčių dribsniais iš dėžutės gausiai byrančios didžiulės džiovintos spanguolės ir lazdyno riešutai – nustebins bei praskaidrins rytą. Vieno teisingo sveikesnės mitybos atsakymo nėra, tačiau viena, ką tikrai žinome iš sukauptos daugiametės patirties, svarbiausia – kokybė, su kuria koja kojon keliauja „sveika“ ir
„skanu“ savybės.
Savo sveikatą pirmiausia puoselėjame kokybiška mityba bei gera emocine būsena, bet neretai į pagalbą turime pasitelkti ir papildus. Paradoksas, kad besirūpinant savo sveikata kartais pasirenkame produktus, kurie savo sudėtyje turi ar apdorojimo metu įgavo ir mums žalingų savybių. Kokybė, švari sudėtis ir užtikrinimas, kad mūsų klientai gautų tik gerąsias savybes – pagrindinis prioritetas atrenkant  mūsų parduotuvėse esančius vitaminus, mineralus ir kitus maisto papildus.
Rinkdamiesi ekologiškas ir natūralias kosmetikos priemones galime būti tikri, kad jos pagamintos iš aukščiausios kokybės žaliavos, yra švarios sudėties ir maksimaliai prisideda prie mūsų natūralaus grožio išsaugojimo nepakenkiant nei sau, nei aplinkai. Tikslus grožio priemonių sudėties supratimas reikalauja nemažai žinių bei laiko. Laimei mūsų lentynose – tik kokybiški, sertifikuoti produktai, kuriuos rinktis kviečiame ramia širdimi, o sutaupytą laiką praleisti jau besimėgaujant natūralių ingredientų kupina grožio rutina. Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriame ne tik tam ką valgome mes ir mūsų šeima ar ką tepame ant odos, bet ir kokius produktus renkamės savo namų buityje – kuo skalbiame rūbus, valome namų paviršius ar plauname indus. Juk net išskalavus dalis buitinės chemijos lieka mūsų rūbuose, patalynėje, ant grindų ir indų. Naudojant ekologiškus valiklius, skalbiklius ir kitus produktus namų švarai – pasirūpiname ne tik savo artimiausia aplinka, bet ir gamta. O jų sertifikatai tik dar užtvirtina ir nepriekaištingą efektyvumą.

Nuolat tobulėjame, kad atrinktume geriausiai mūsų ištikimų klientų poreikius atitinkančius produktus bei supažindintume kiekvieną, net ir pirmą kartą užsukusį su lentynose esančiais kokybiškais, sveikesniais pasirinkimais.

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui