PIRKĖJAI IŠBANDO ekologišką skaidulų produktą COLON HELP BIO!

2024-05-14
PIRKĖJAI IŠBANDO ekologišką skaidulų produktą COLON HELP BIO!

Džiaugiamės, kad LIVIN projektas PIRKĖJAI IŠBANDO jums patinka – noriai jame dalyvaujate, aktyviai skaitote pirkėjų atsiliepimus. Šį kartą pirkėjai išbandė ekologišką maistinių skaidulų produktą COLON HELP BIO. Tai daug vertingų skaidulinių medžiagų turintis produktas, skirtas virškinimui ir sklandžiai žarnyno veiklai palaikyti. COLON HELP BIO produktas sudarytas iš idealiai subalansuotų tirpių ir netirpių skaidulų, kurios išbrinksta žarnyne bei papildytas 4 vertingais ekologiškais prieskoniais: petražolėmis, kmynais, raudonėliais ir kalendra, kurie suteikia jam išskirtinį natūralų skonį. Penki LIVIN parduotuvių pirkėjai išbandė COLONHELP BIO. Reguliariai vartoję produktą dvi savaites, jie dalinasi savo įspūdžiais ir atsiliepimais. 

Karolina Vaižmužytė: sumažėjo noras užkandžiauti vakarais

Pradėjusi studijuoti magistrantūrą ir į paskaitas eiti iškart po darbo, supratau, kad tai turės įtakos mano mitybai. Valgymo vakarais pasekmė - nuolatinis sunkumo jausmas. Nusprendžiau ieškoti natūralių būdų pagelbėti savo organizmui ir nesuklydau pasirinkusi COLON HELP BIO. Vartojau dvi savaites ir jaučiuosi žymiai žvalesnė, lengvesnė, taip pat sumažėjo noras užkandžiauti vakarais. Man labai patinka natūralus produkto skonis ir konsistencija, gaunama sumaišius su vandeniu. Nuoširdžiai rekomenduoju ir kviečiu išbandyti!

Viktorija Inauskė: greičiau pajaučiu sotumo jausmą 

Skaidulas norėjau išbandyti, nes turėjau problemų su užkietėjusiais viduriais, pilvo pūtimu, vakariniu apsivalgymu, sotumo nejautimu valgant. COLON HELP BIO vartoju du kartus per dieną, prieš pusryčius ir prieš vakarienę. Pirmomis dienomis jausmas išgėrus skaidulas atrodė, kad lyg ir skrandis apstojęs, bet  vėliau susitvarkė ir neliko šio jausmo. Geriausias dalykas vartojant skaidulas, kad neliko bėdos dėl užkietėjusių vidurių, šiek tiek greičiau pajaučiamas sotumas valgant ir dėl to pamažėjo maisto porcijos. Džiaugiuosi, kad vartojant skaidulas reikia išgerti apie 2l vandens, tai šis įprotis liks ilgam. Ekologiško COLON HELP BIO produkto pakuotėje yra didelis skaidulų kiekis. Tai labai patogu ir nereikia labai dažnai užsisakyti iš naujo. Pakuotėje yra pridėtas matavimo šaukštelis, patogu dozavimui. Labai lengvai išsimaišo, nelieka jokių gumulėlių. Skonis nėra aitrus ar erzinantis, kvapas kaip žolelių. 

Evelina Grigaliūnaitė: gero skonio nesitikėjau, bet likau nustebinta 

COLON HELP BIO skaidulų produktą testavimo reklama mane sudomino, nes esu išbandžiusi daug tokio tipo produktų. Kadangi pati esu dietistė, maisto papildo sudėtis man buvo pažįstama, tačiau gero skonio nesitikėjau, tačiau buvau užtikrinta, kad sklandesnis virškinimo sistemos darbas – bus garantuotas. Gavusi produktą buvau nustebinta COLONHELP BIO skaidulų skonio, kadangi puikiai jaučiasi prieskoniniai žalumynai (kmynai, petražolės, kalendros bei raudonėliai), todėl  šiuo maisto papildu lengva papildyti sūrius patiekalus, gėrimus, pabarstyti ant salotų ir tai pagyvina patiekalų. Pati naudojau kaip salotų pagardą, praturtindavau salierų sultis, kurias geriu kiekvieną rytą prieš pusryčius, taip pat naudojau brinkindama šiltame vandenyje su citrinos sultimis. Vartodama šias skaidulas pastebėjau sklandesnę virškinimo veiklą ir geresnį virškinimą. Produkto vartojimas pasiteisino ir galiu puikiai vertinti teigiamą jo poveikį žarnynui. 

Rita Šukienė: žarnyno bėdos išsisprendė 

Labai norėjau išbandyti COLON HELP BIO skaidulas, nes jutau pilvo putimą ir vargino vidurių užkietėjimas. Vartojau ne pilnas dvi savaites, bet poveikį pajutau jau po pirmos savaitės į tualetą kaip pagal laikroduką kiekvieną rytą, be jokių problemų keliauju. Ir pilvo pūtimas sumažėjo. Skaidulas geriu rytais prieš valgį su vandeniu, man skonis visai patiko, jaučiasi prieskoniai kalendra, sėlenos. Vartosiu ir toliau, nes tikrai pateisino. 

Rūta Žvinklienė: netikėtas COLON HELP BIO efektas – pagražėjusi oda

 

Pradėjus vartoti COLON HELP BIO skaidulų produktą iš pradžių skonis nepatiko, priminė linų sėmenis su trintomis ramunėlėmis, bet žinau, kad geri produktai nebūtinai turi būti skanūs. Vėliau prie skonio pripratau ir dabar geriu visai skaniai. Kvapo stipraus neturi. Bandžiau gerti dienomis, bet paskui supratau, kad man labiau tinka pirmoj dienos pusėj, mažiau pučia pilvą, lengvesnis tuštinimasis. Šio produkto vartojimas paskatino išgerti daugiau vandens, tad jaučiuosi puikiai. Iš pradžių veidą ir nugarą nusėjo spuogai, manau, kad dėl organizmo detoksikacijos, o dabar oda labai pagražėjo. Šiuo metu vartoju skaidulas kartu su probiotikais ir gaunu puikų rezultatą. COLON HELP BIO su manim visur ir visada! 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui