SVARBI INFORMACIJA – mes dirbame!

2020-03-16
SVARBI INFORMACIJA – mes dirbame!

Mieli klientai,

Reaguodami į šalyje paskelbtą karantiną dėl koronaviruso plitimo ir saugodami savo klientų, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą, skubiai ėmėmės priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą gauti būtiniausias prekes.

Kadangi LIVIN yra maisto produktų parduotuvių tinklas, mūsų darbas nesustoja ir tiek visose parduotuvėse, tiek internetu galite apsipirkti.

Ėmėmės visų įmanomų prevencinių priemonių. Darbas sandėlyje organizuojamas atskiromis, viena su kita kontakto neturinčiomis pamainomis ir laikomasi griežtų taisyklių.

Fizinėse LIVIN parduotuvėse bus ribojamas klientų, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius. Kad kuo labiau išvengtų tiesioginio kontakto, pardavėjai apie prekes konsultuos per atstumą. Klientų prašome eilėse prie kasų laikytis saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, atsiskaityti banko kortelėmis.

Parduotuvių darbuotojai yra įpareigoti laikytis standartinių infekcinių ligų plitimą mažinančių priemonių: dažnai plauti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, esant galimybei vengti artimo sąlyčio su aplinkiniais ir pan. Reguliariai dezinfekuojami paviršiai, kuriuos dažniausiai liečia klientai – prekystaliai, durų rankenos, kortelių skaitytuvai ir kt.

Kai kurių LIVIN parduotuvių darbo laikas yra sutrumpintas, plačiau čia >

Raginame pirkti el. parduotuvėje www.livinn.lt. Užsakymai yra pristatomi per kurjerius arba į LP Express siuntų terminalus. Siekdami apsaugoti tiek Jus, tiek kurjerius laikinai stabdome galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais bei kortelėmis kurjeriui atvykus ir kviečiame pasirinkti kitą jums patogų atsiskaitymo būdą – VISA, Mastercard, Maestro kortele arba naudojant pasirinkto banko (SEB, Swedbank) elektroninę bankininkystę.

Dėl šiuo metu išaugusio užsakymų internetu srauto užsakymų pristatymas gali vėluoti iki kelių dienų.

Mes nuolat stebime ir vertiname besikeičiančią situaciją ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, kuriose yra mūsų produktų tiekėjų. Šiuo metu mūsų tiekėjai savo veiklos nenutraukia, todėl prekių tiekimas vyksta sklandžiai.

Pagarbiai
UAB „Bio Sala“ direktorius
Bernardas Tautkus

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui