Veganams
Jautriai odai

Naktinis atkuriamasis vandens kremas su probiotikais CULTURE

60 ml
Ištikimo kliento kortelė
60,79 €
1,013.17/l €
75,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.

Apie prekę

Unikalios vandens tekstūros „Antipodes“ naktinis atkuriamasis remas su probiotikais CULTURE – puikus drėkiklis. Išmaudykite savo odą augalinėje hialurono rūgštyje ir gerųjų bakterijų pliūpsnyje, o nubudus džiaukitės gaivia, sveikai atrodančia oda. Šis naktinis kremas tinkamas daugeliui odos būklių, o ypač – pavargusiai, sudirgusiai, jautriai odai. Tinka veganams.

Kreme esantys itin aktyvūs probiotikai Kalibiome AGE stiprina apsauginį odos sluoksnį ir odos mikrobiotą, padidina odos elastingumą, užtikrina intensyvų drėkinimą ir vertingų medžiagų prasiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius, mažina paraudimą. Pavargusi, sudirgusi oda gauna didelį sveikos drėgmės ir papildomos apsaugos gūsį, dėl gerųjų bakterijų, ji tampa atsparesnė kenksmingam išorės poveikiui. Augalinė hialurono rūgštis ir Naujosios Zelandijos juodasis papartis – stipriai padidina drėgmės lygį odoje. 

Kasdienis ritualas: Žirnio dydžio kremo kiekį švelniais judesiais įmasažuokite į švarią veido ir kaklo odą, leiskite susigerti.

Gamintojas

Moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų jau prieinamas ir Lietuvos moterims! „Antipodes“ prekinis ženklas siūlo sertifikuotas ekologiškas, veganiškas, augalinės kilmės odos priežiūros priemonės bei dekoratyvinę kosmetiką. Sertfikuota „Bio Gro“ sertifikatu.

Avokadų aliejus, revoliucinis antioksidantas „Vinanza Grape®“, manuka medus ir vitaminu C turtingas kivių sėklų aliejus – vieni iš daugelio veiksmingų ingredientų, kuriais praturtinti šio gamintojo produktai. Veido prausikliai, kaukės, kremai, kūno prausikliai ir daugelis kitų priemonių – viskas sukurta rūpintis kasdieniais grožio ritualais saugiai ir natūraliai.

Kosmetikos įkūrėja Elisabeth Barbalich turėjo ambicingą tikslą – moksliškai patvirtinti natūralių formulių efektyvumą, kovojant su laisvaisiais radikalais, skatinant kolageno bei elastino sintezę, atkuriant odos drėgmės balansą. Tam buvo pasitelkti nepriklausomų laboratorijų tyrimai su žmogaus fibroblastų ląstelėmis – in vitro.

Prekės ženklo šalis:
Naujoji Zelandija
Prekės kodas: 01000012176
EAN kodas: 942190612019
Naktinis atkuriamasis vandens kremas su probiotikais CULTURE
60 ml

Naktinis atkuriamasis vandens kremas su probiotikais CULTURE

Ištikimo kliento kortelė
60,79 €
1,013.17/l €
75,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui