Arbata „Matcha Charming Chai“ su prieskoniais, ekologiška

50 g
13,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 21 15:50 su ZITICITY

Apie prekę

Autentiška ekologiška japoniška KEIKO arbata „Matcha Charming Chai“ su prieskoniais. Ši arbata yra sintezė japoniškos matcha ir indiškos „Chai“ derinys. Be glitimo. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Matcha yra į miltelius susmulkinta japoniška žalioji arbata, iš kurios su karštu vandeniu suplakamas nuostabus gėrimas. Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant matchą, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.

Po KEIKO vardu slepiasi grupė neįprastų subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas – kaip ir lapelių skynimo laikas. KEIKO arbatos auginamos ekologiniame ūkyje Kagošimos regione, pietinėje Japonijos dalyje. KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Oro nepraleidžiantys maišeliai išlaiko aktyviuosius ingredientus ir šviežią arbatos aromatą iki to momento, kai Jūs juo mėgaujatės.

Paruošimas: 0.8 – 1.5 g miltelių užpilkite 100 ml virintu 80ºC temperatūros vandeniu. Staigiais rankos judesiais plakite bambukine šluotele apie 20 s., kol paviršiuje susidarys švelnios putos.

Kita informacija

Kalbant apie matchą svarbiausia tai, kad ji yra itin stiprus natūralus antioksidantas – stipriausias iš visų žinomų. Jos gaminimas labai delikatus – malama lėtaeigiu granito malūnėliu, kuriuo pagaminama vos 30 g miltelių per valandą. Šiame gėrime antioksidantų koncentracija itin didelė. Nenuostabu, kad plinta įvairūs receptai, kur matcha miltelių dedama mažiau.

- Daugiau apie KEIKO arbatas skaitykite (vokiškai ir angliškai) gamintojo puslapyje

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

KEIKO – aukščiausios kokybės autentiška japoniška žalioji arbata ir Matcha. Arbatos užaugintos pusiau šešėlyje ekologiniuose ūkiuose, pačiuose Japonijos pietuose. Tokios aukštos kokybės arbatos vertingos ne tik ypatingu skoniu. Svarbiausia, kad jose dėl ypatingai švelnaus apdorojimo būdo išlieka visos naudingos žaliosios arbatos savybės. KEIKO arbatos šviežios fasuojamos į sandarias pakuotes, kurios pritaikytos laikyti šaldytuve, o Matcha – šaldiklyje. Juk tik šviežia arbata išlaiko visas gerąsias savybes.

KEIKO – tai grupė subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas, kaip ir lapelių skynimo laikas – Shincha, Tenko, Sencha, Bancha, Konacha, Genmaicha ir, žinoma, aukščiausios kokybės Matcha Premium bei specialiai kulinarijai skirti Matcha milteliai.

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: G333
EAN kodas: 403132210625
Arbata „Matcha Charming Chai“ su prieskoniais, ekologiška
50 g

Arbata „Matcha Charming Chai“ su prieskoniais, ekologiška

13,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui