Veganams
Be glitimo
Be pridėto cukraus

Mačia arbata su prieskoniais MATCHA CHARMING CHAI, ekologiška

50 g
13,99 €
279.80/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,98 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

KEIKO autentiška ekologiška japoniška mačia arbata su prieskoniais MATCHA CHARMING CHAI. Ši arbata yra sintezė japoniškos mačia ir indiškos chai derinys. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Be glitimo. Tinka veganams.

Mačia yra į miltelius susmulkinta japoniška žalioji arbata, iš kurios su karštu vandeniu suplakamas nuostabus gėrimas. Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant matchą, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.

Po KEIKO vardu slepiasi grupė neįprastų subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas – kaip ir lapelių skynimo laikas. KEIKO arbatos auginamos ekologiniame ūkyje Kagošimos regione, pietinėje Japonijos dalyje. KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Oro nepraleidžiantys maišeliai išlaiko aktyviuosius ingredientus ir šviežią arbatos aromatą iki to momento, kai Jūs juo mėgaujatės.

Paruošimas: 0.8 – 1.5 g miltelių užpilkite 100 ml virintu 80ºC temperatūros vandeniu. Staigiais rankos judesiais plakite bambukine šluotele apie 20 s., kol paviršiuje susidarys švelnios putos.

Sertifikatas: DE-ÖKO-013, Ne ES žemės ūkis

Kita informacija

Kalbant apie mačią svarbiausia tai, kad ji yra itin stiprus natūralus antioksidantas – stipriausias iš visų žinomų. Jos gaminimas labai delikatus – malama lėtaeigiu granito malūnėliu, kuriuo pagaminama vos 30 g miltelių per valandą. Šiame gėrime antioksidantų koncentracija itin didelė.

Sužinokite daugiau:
- Apie KEIKO arbatas (vokiškai ir angliškai) gamintojo puslapyje
- Irminos atsiliepimas: „Paruošus KEIKO MATCHA CHARMING CHAI arbatą, dar labiau išryškėja prieskonių aromatas ir atsiskleidžia sunkiai apibūdinamas, gurmaniškas skonis. Šią arbatą ragavome kartu su draugu – jam taip patiko, kad iš karto nusičiupo likusį dar vieną puodelį jau paruoštos arbatos. Jam ši arbata pasirodė kreminė. Nesunku nuspėti, kad tokį įspūdį sukuria mačia milteliai, kurie suplakami ir išgeriami (priešingai nei tais atvejais, kai geriama lapelių pavidalo žalioji arbata).“

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

KEIKO – aukščiausios kokybės autentiška japoniška žalioji arbata ir Matcha. Arbatos užaugintos pusiau šešėlyje ekologiniuose ūkiuose, pačiuose Japonijos pietuose. Tokios aukštos kokybės arbatos vertingos ne tik ypatingu skoniu. Svarbiausia, kad jose dėl ypatingai švelnaus apdorojimo būdo išlieka visos naudingos žaliosios arbatos savybės. KEIKO arbatos šviežios fasuojamos į sandarias pakuotes, kurios pritaikytos laikyti šaldytuve, o Matcha – šaldiklyje. Juk tik šviežia arbata išlaiko visas gerąsias savybes.

KEIKO – tai grupė subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas, kaip ir lapelių skynimo laikas – Shincha, Tenko, Sencha, Bancha, Konacha, Genmaicha ir, žinoma, aukščiausios kokybės Matcha Premium bei specialiai kulinarijai skirti Matcha milteliai.

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: G333
EAN kodas: 403132210625
Mačia arbata su prieskoniais MATCHA CHARMING CHAI, ekologiška
50 g

Mačia arbata su prieskoniais MATCHA CHARMING CHAI, ekologiška

13,99 €
279.80/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui