Veganams
Jautriai odai

Šampūnas ir kūno prausiklis kūdikiams su kriaušių aromatu „2 in 1“

473 ml
10,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ECOLOGO

Apie prekę

Itin švelnus „Attitude“ šampūnas ir kūno prausiklis kūdikiams švelniai putoja ir apgaubia saldžiu kriaušių aromatu. Natūralios sudėties, be sulfatų (aršių prausiančių muilų). Patvirtintas kaip hipoalerginis. Su dozatoriumi – patogu naudoti.

Kūdikiams reikia net 6 mėnesių, kad susiformuotų jų odos tonas. Apsaugokite ir pamaitinkite jų trapią odelę šia natūralia priemone, praturtinta raminamuoju mėlynių lapų ekstraktu.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: nedidelį kiekį prausiklio išpauskite ant savo rankų arba šlapio rankšluostėlio ir įmasažuokite į odą bei plaukus. Nuskalaukite vandeniu.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 01000011034
EAN kodas: 626232466126
Šampūnas ir kūno prausiklis kūdikiams su kriaušių aromatu „2 in 1“
473 ml

Šampūnas ir kūno prausiklis kūdikiams su kriaušių aromatu „2 in 1“

10,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui