Veganams

Skalbinių minkštiklis, lauko gėlių aromato, ekologiškas

1 l
6,39 €
7,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ ekologiškas lauko gėlių aromato skalbinių minkštiklis suteikia drabužiams, patalynei, rankšluosčiams ir kitiems skalbiniams minkštumo ir malonaus aromato, juos tampa lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Hipoalerginis. Itin koncentruotas, užtenka 40 skalbimų. Tinka skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Tinka septinių rezervuarų sistemoms.

Pagaminta su žaliosios arbatos esktraktu. Pagaminta iš itin veiksmingų natūralios ir augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų. Sudėtyje nėra dažančių ir alergijas galinčių sukelti medžiagų, sintetinių konservantų. Su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Pilkite į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje arba pilkite į vonelę paskutiniam skalavimui. Nepilkite tiesiai ant audinių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 07000000247
EAN kodas: 062623242144
Skalbinių minkštiklis, lauko gėlių aromato, ekologiškas
1 l

Skalbinių minkštiklis, lauko gėlių aromato, ekologiškas

6,39 €
7,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui