Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1,05l

7,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Užtenka 35 skalbimams.

Pagaminta su žaliosios arbatos esktraktu, žinomu dėl savo antibakterinių savybių. Pagaminta iš itin veiksmingų natūralios ir augalinės kilmės paviršinio aktyvumo medžiagų. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, be dažiklių, žinomu alergenų, be sintetinių konservantų. Su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. 

Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Pilkite į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje arba pilkite į vonelę paskutiniam skalavimui. Nepilkite tiesiai ant audinių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% augalinės kilmės katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, glicerino, žaliosios arbatos ekstrakto, metildihidrojazmonato (jazminų kvapiųjų medžiagų), amilsalicilato (gėlių kvapiųjų medžiagų).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Prekės kodas: 07000000247
EAN kodas: 626232421446
Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1,05l

Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Wildflower Skalbinių minkštiklis lauko gėlių kvapo, 1,05l

7,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui