Šalta pomidorų sriuba „Gazpacho“, ekologiška

400 g
1,79 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 27 17:14 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 27 17:14 su ZITICITY

Apie prekę

„Auga“ ekologiška šalta pomidorų sriuba „Gazpacho“ yra tradiciška ispaniška sriuba, pagaminta iš ekologiškų pomidorų, saldžiųjų paprikų ir agurkų. Paruošta vartojimui, atšaldytą sriubą tiesiog supilkite į dubenį ar stiklinę. Pateikti patartina su šiek tiek alyvuogių aliejaus, arba pjaustytomis daržovėmis ant viršaus. Pajausk Ispanijos šilumą atsigaivindamas šalta sriuba!

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Gamintojas

„AUGA group“ – tai viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: AUGA3167
EAN kodas: 477903973167
Šalta pomidorų sriuba „Gazpacho“, ekologiška
400 g

Šalta pomidorų sriuba „Gazpacho“, ekologiška

1,79 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui