Veganams
Zero waste

Kompostuojami buitinių atliekų maišai, 20 l

20 vnt.
4,50 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

Kompostuojami „CrazyBonesLT“ buitinių atliekų maišai:

  • Kompostuojami. Natūralioje aplinkoje biologiškai skaidūs (kompostuojami) maišeliai suyra į biomasę, vandenį ir anglies dioksidą, neišskirdami kenksmingų medžiagų, todėl neturi neigiamo poveikio aplinkai.
  • Visiškai natūralūs, pagaminti iš kukurūzų krakmolo ir suvynioti į perdirbamo popieriaus etiketę.
  • Stiprūs ir atsparūs. „CrazyBonesLT“ kompostuojami maišai stiprūs ir atsparūs, tad naudodami juos išvengsite nemalonumų, kai atliekų turinys išbėga į kibirą.

„CrazyBonesLT“ prisideda prie gamtai draugiško ir tvaraus gyvenimo skatinimo, siūlydami kompostuojamus maišelius kasdieniam naudojimui. Rūpinkis ne tik savo aplinka, bet ir aplinkiniais! Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie švaresnio pasaulio – tad pradėkime jau šiandien!

Maišelių sudėtyje nerasite jokio paslėpto plastiko, cheminių medžiagų, kurios skatintų plastiko irimą į mikro daleles ar kitų žalingų sudedamųjų dalių. Tik natūralūs produktai!

Ant kiekvieno maišelio rasite daigo logotipą – jis liudija apie tai, jog maišeliai yra sertifikuoti ir atitinka visus kompostuojamam maišeliui keliamus reikalavimus (EN 13432 ir ATSM D6400). Taip pat ir OK Compost HOME ženklinimą, kuris liudija, kad namų kompostinėje šiam maišeliui reikės 180 dienų, kad jis pavirstų trąša. Jei namuose kompostavimo dežės neturite, tiesiog meskite maišelius į bendrų atliekų (likusiom po rūšiavimo) konteinerius. Patariama maišelio neužrišti prieš išmetant į atliekų dėžę ar kompostinę – tokiu būdu irimo procesas vyks greičiau ir tolygiau.

Pakuotėje yra 20 maišelių, susuktų į ritinėlį (maišelio dydis 40x50 cm, apytiksliai 20 l).

Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti normalioje kambario temepratūroje. Sunaudoti per 12 mėn. nuo įsigyjimo. Rekomenduojama atliekas išmesti į kompostinę dėžę ne rečiau kaip kas 3-5 dienas, norint išvengti maišelio pažeidimų dėl prasidėjusio irimo proceso jau jūsų šiukšlių dežėje.

Gamintojas

„CrazyBonesLT“ – tai pirmieji lietuviški namų sąlygomis kompostuojami atliekų maišai.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: BONE5013
EAN kodas: 477904965013
Kompostuojami buitinių atliekų maišai, 20 l
20 vnt.

Kompostuojami buitinių atliekų maišai, 20 l

4,50 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui