Daržovių sriuba „Minestrone“, ekologiška

400 g
1,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 19 12:14 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 19 12:14 su ZITICITY

Apie prekę

„Auga“ ekologiška daržovių sriuba „Minestrone“ yra paruošta valgyti – tereikia pasišildyti! Ši sriuba pagaminta iš atrinktų ekologiškų daržovių, pagardinta itališkais prieskoniais bei žiupsneliu druskos. Tinka veganams.

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Gamintojas

„AUGA group“ – tai viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Prekės kodas: AUGA3029
EAN kodas: 477903973029
Daržovių sriuba „Minestrone“, ekologiška
400 g

Daržovių sriuba „Minestrone“, ekologiška

1,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui