Pilno grūdo
Be pridėto cukraus

Daugiagrūdė pieniška košė su obuoliais ir kriaušėmis kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška

200 g
4,59 €
22.95/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,32 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

Jau 100 metų Vokietijoje gaminamas kūdikių maistas!

„Töpfer“ ekologiška daugiagrūdė pieniška košė su obuoliais ir kriaušėmis kūdikiams nuo 6 mėn. Pilno grūdo. Su bifido kultūromis. Nepridėta cukrų (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Be aromatinių medžiagų, dažiklių ir konservantų. Baltymų ir skaidulinių medžiagų šaltinis. Su pienu ir glitimu. 5 porcijos.

Košės nereikia virti – pakanka užpilti vandeniu ar pienu. Labai paprastai paruošiama, sveika ir skani košė mažiesiems. Kol neparagauja su uogiene, šveičia ir be jos, todėl jei uogienės turite mažai, geriau net nesiūlykite.

Į „Töpfer“ pieniškas košes dedami pieno milteliai yra gaminami iš ekologinių ūkių Alpių karvių pieno. Karvės pieno baltymai ir riebalai pakeičiami taip, kad labiausiai atitiktų motinos pieno sudėtį. Pienas praturtinamas vitaminais, mineralais ir mikroelementais, reikalingais atitinkamo amžiaus kūdikiui (kaip nurodo ES direktyva 2006/141/EU).

Visos „Töpfer“ pieniškos košės gaminamos su natūraliai kūdikių žarnynui būdingomis gerosiomis žarnyno bakterijomis: „Töpfer“ patentuotu bifido kultūrų mišiniu Probifido®.

Ekologiškų kriaušių dribsniai ir obuolių milteliai košei suteikia švelnų skonį. Pieniška daugiagrūdė košė yra soti, todėl idealiai tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus ir vėliau, kaip mišrios mitybos dalis.

Paruošimas: užvirinti 140 ml vandens, atvėsinti iki 50°C ir supilti į dubenėlį. Įdėti 5 v. š. (40 g) košės miltelių ir gerai išmaišyti. Palikti 1 min. pastovėti, kol pasidarys reikiamos konsistencijos. Leisti atvėsti iki valgyti tinkamos temperatūros (~37°C). Nešildyti mikrobangų krosnelėje (pavojus nusiplikyti).

Svarbios nuorodos: ruošdami maistą kūdikiams, tiksliai laikykitės instrukcijos, tik taip Jūsų kūdikis bus aprūpintas reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Kas kartą maistą ruoškite šviežią ir visada maitinkite šaukštu. Reguliariai prižiūrėkite dantis, ypač prieš miegą.

Supakuota apsaugotoje aplinkoje. Atidarius sunaudoti per 23 savaites.

Kita informacija

Sužinokite daugiau:
- Mamos atsiliepimas: Ši košė yra dukrytės mėgstamiausia. Dar nespėjusi suvalgyti to, kas burnoje, tiesė rankas prašydama dar. Skani, saldi pieniška košė, sakyčiau desertas. Labai rekomenduočiau nevalgiukams, šitą košę tikrai mielu noru suvalgys.“
- Filmukas apie Töpfer produktus (vokiškai)

„Töpfer“ sukurtas filmukas (vokiškai), kaip paruošti košę:

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: MV76
EAN kodas: 400630346100
Daugiagrūdė pieniška košė su obuoliais ir kriaušėmis kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška
200 g

Daugiagrūdė pieniška košė su obuoliais ir kriaušėmis kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška

4,59 €
22.95/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui