Dvipusis šepetėlis antakiams „Precision Brush“

1 vnt.
18,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 28 20:01 su ZITICITY

Apie prekę

MÁDARA dvipusis šepetėlis antakiams „Precision Brush“ puikiai tinka tiek plonoms linijoms brėžti, tiek antakiams užpildyti. Pagamintas iš aukštos kokybės sintetinių šerelių. Tinka veganams.

Po naudojimo išplaukite vandeniu ir muilu arba specialiu šepetėlių plovikliu.

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAM0094
EAN kodas: 475222300094
Dvipusis šepetėlis antakiams „Precision Brush“
1 vnt.

Dvipusis šepetėlis antakiams „Precision Brush“

18,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui