Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms “Viskas viename” 30 vnt. (480 g)

10,50 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

“Viskas viename” indaplovėms skirtos tabletės yra supakuotos į vandenyje tirpią plėvelę. Šios tabletės ne tik plauna indus, tačiau atlieka ir skalavimo, druskos funkcijas bei apsaugo indaplovę. Tai yra pirmosios “Viskas viename” tabletės, sertifikuotos ECOCERT Greenlife.

Naudojimas: įdėkite tabletę į tam skirtą skyrelį. Venkite liesti tabletę šlapiomis rankomis. Nebereikia pridėti druskos ar skalavimo skysčio, visos šios funkcijos yra integruotos į “Viskas viename” formulę. Vis dėl to, jeigu Jūsų vanduo labai kietas, rekomenduojame plauti 65ºC temperatūroje ir papildomai įdėti Etamine Du Lys regeneruojamosios druskos ir/ar skalavimo skysčio. 1 tabletė skirta 1 plovimui. Indaplovėje neplaukite sidabruotų, paauksuotų, rankomis tapytų indų, porceliano, krištolo, medinių, raginių, varinių ir aliumininių indų bei įrankių. Vidutiniškai nešvarius indus plaukite 55ºC temperatūroje. Labai nešvarius - 65ºC.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nusiplaukite rankas, palietę tabletę. Patekus į akis skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Jeigu sudirgimas nesiliauja, kreipkitės medicininės pagalbos. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę. Sudėtyje yra proteazės subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. Prašome kruopščiai perskaityti naudojimo instrukciją ir neišmesti pakuotės, kol naudojate produktą. Laikykite ne aukštesnėje kaip 40ºC temperatūroje.

Sudedamosios dalys: 5-15% deguonies pagrindo balinamųjų medžiagų (aktyviojo deguonies), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentai. Taip pat sudėtyje yra sekvestrantų, karbonatų druskų, silikatų, koncentruotų ektraktų iš augalų fermentacijų, TAED, glierino, riebiųjų rūgščių, C16-18, magnio druskų. 97% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Prekės kodas: 07000010158
EAN kodas: 353839520730
Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms “Viskas viename” 30 vnt. (480 g)

Etamine Du Lys Nature indų plovimo tabletės indaplovėms “Viskas viename” 30 vnt. (480 g)

10,50 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui