Etamine du Lys Nature Skalbimo milteliai, 2kg

15,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

Skirti baltiems drabužiams skalbti rankomis ir mašina. Levandų kvapo, su natūraliais ekologiškais eteriniais aliejais. Puikiai išskalbia įvairiose temperatūrose. Užtenka vos 50 g šios efektyvios priemonės 5 kg skalbinių išskalbti. Sudėtyje yra baliklio – natrio perkarbonato (100% biologiškai suyrantis).

Naudojimas: skalbiant rankomis: 50 g miltelių ištirpinkite 5 l vandens, tada dėkite skalbinius; skalbiant mašina: pilkite miltelių priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių nešvarumo (žr. lentelę ant pakuotės). Kad taupytumėte vandenį ir energiją, stenkitės visada įkrauti pilną mašiną.

Kad skalbiniai būtų purūs ir lengvai lyginami, naudokite levandų kvapo skalbinių minkštiklį EDL NATURE.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis skubiai, praplaukite tekančiu vandeniu. Nurijus, skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys:  15-30% balinimo medžiaga su aktyviu deguonimi, <5% nejoninės ir anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, fermentai (genetiškai modifikuoti), natūralūs kvapikliais iš levandų eterinio aliejaus (limonenas, linalolas). Kadangi sudėtyje yra linalolo, gali sukelti alerginę reakciją.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Prekės kodas: 07000001228
EAN kodas: 353839491150
Etamine du Lys Nature Skalbimo milteliai, 2kg

Etamine du Lys Nature Skalbimo milteliai, 2kg

15,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui