Kompostuojami augintinių ekskrementų maišeliai

120 vnt.
9,90 €
Ištikimo kliento kortelė
7,92 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 20 12:39 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 20 12:39 su ZITICITY

Apie prekę

Kompostuojami „CrazyBonesLT“ augintinių ekskrementų maišeliai:

  • Kompostuojami. Natūralioje aplinkoje biologiškai skaidūs (kompostuojami) maišeliai suyra į biomasę, vandenį ir anglies dioksidą, neišskirdami kenksmingų medžiagų, todėl neturi neigiamo poveikio aplinkai.
  • Visiškai natūralūs, pagaminti iš kukurūzų krakmolo ir suvynioti ant perdirbamo kartono ritinėlių. Rinkis teisingai, auginki savo šunelį atsakingai!
  • Dideli ir stiprūs. „CrazyBonesLT“ ekskrementų maišeliai yra pakankamai dideli visoms šunų veislėms ir išlaiko net 2 litrus vandens!
  • Tinkami maišelių dėkliukams. Standatinio dydžio rulonėliai laisvai tilps į bet kurį dėkliuką, kurį jau tikriausiai turite – tad jokių papildomų išlaidų!

„CrazyBonesLT“ prisideda prie gamtai draugiško ir tvaraus gyvenimo skatinimo, siūlydami kompostuojamus maišelius kasdieniam naudojimui. Rūpinkis ne tik savo aplinka, bet ir aplinkiniais! Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie švaresnio pasaulio – tad pradėkime jau šiandien!

Maišelių sudėtyje nerasite jokio paslėpto plastiko, cheminių medžiagų, kurios skatintų plastiko irimą į mikro daleles ar kitų žalingų sudedamųjų dalių. Tik natūralūs produktai!

Ant kiekvieno maišelio rasite daigo logotipą – jis liudija apie tai, jog maišeliai yra sertifikuoti ir atitinka visus kompostuojamam maišeliui keliamus reikalavimus (EN 13432 ir ATSM D6400). Taip pat ir OK Compost HOME ženklinimą, kuris liudija, kad namų kompostinėje šiam maišeliui reikės 180 dienų, kad jis pavirstų trąša. Jei namuose kompostavimo dežės neturite, tiesiog meskite maišelius į bendrų atliekų (likusiom po rūšiavimo) konteinerius. Patariama maišelio neužrišti prieš išmetant į atliekų dėžę ar kompostinę – tokiu būdu irimo procesas vyks greičiau ir tolygiau.

Dėžutėje yra 20 maišelių, susuktų į 8 ritinėlius (15 maišelių kiekviename).

Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti normalioje kambario temepratūroje. Sunaudoti per 12 mėn. nuo įsigyjimo.

Gamintojas

„CrazyBonesLT“ – tai pirmieji lietuviški namų sąlygomis kompostuojami atliekų maišai.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: BONE5010
EAN kodas: 477904965010
Kompostuojami augintinių ekskrementų maišeliai
120 vnt.

Kompostuojami augintinių ekskrementų maišeliai

9,90 €
Ištikimo kliento kortelė
7,92 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui