Manų košė su obuoliais ir bananais kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška

175 g
3,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 23 19:55 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 23 19:55 su ZITICITY

Apie prekę

Jau 100 metų Vokietijoje gaminamas kūdikių maistas!

„Töpfer“ ekologiška manų košė su obuoliais ir bananais kūdikiams nuo 6 mėnesių. Be pieno. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Skaidulinių medžiagų šaltinis. Ši košė patinka ir vyresniems vaikams bei suaugusiems – maistingas užkandis. Su glitimu. 8 porcijos.

Košės nereikia virti – pakanka užpilti vandeniu ar pienu. Labai paprastai paruošiama, sveika ir skani košė mažiesiems. Kol neparagauja su uogiene, šveičia ir be jos, todėl jei uogienės turite mažai, geriau net nesiūlykite.

Paruošimas: užvirinti 100 ml pieno ir 100 ml vandens, atvėsinti iki 50°C ir supilti į dubenėlį. Įdėti 4 v. š. (20 g) košės miltelių ir gerai išmaišyti. Palikti 1 minutei pastovėti, kol pasidarys reikiamos konsistencijos. Leisti atvėsti iki valgyti tinkamos temperatūros (~37°C). Nešildyti mikrobangų krosnelėje (pavojus nusiplikyti). Jei nenorite naudoti šviežio pieno, košę galie ruošti su „Töpfer“  pieno mišiniu LACTANA BIO 2.
Galima ruošti su vaisiais: 2 v. š. košės miltelių išmaišyti 70 ml šviežiai užvirinto ir atvėsinto iki 50°C vandens, pridėti 100 g (67 v. š.) konservuotų vaisių arba vaisių tyrelės (pvz., obuolių, kriaušių, bananų) ir 1 a. š. ekologiško rapsų aliejaus.

Svarbios nuorodos: ruošdami maistą kūdikiams, tiksliai laikykitės instrukcijos, tik taip Jūsų kūdikis bus aprūpintas reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Kas kartą maistą ruoškite šviežią ir visada maitinkite šaukštu. Reguliariai prižiūrėkite dantis, ypač prieš miegą.

Supakuota apsaugotoje aplinkoje. Atidarius sunaudoti per 23 savaites.

Kita informacija

Sužinokite daugiau:
- Mamos atsiliepimas: Mano mažylei ji patiko. Valgydavom rytais. Labiausiai Beatričė ir mėgsta užpilamas košytes, jei pasiūlau blenderiuotas, mūsų valgomas rytines košes, valgo ne taip gardžiai.
- Filmukas apie Töpfer produktus (vokiškai)

„Töpfer“ sukurtas filmukas (vokiškai), kaip paruošti košę:

https://www.youtube.com/watch?v=rsIJHsfdQHE

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: MV32
EAN kodas: 400630345500
Manų košė su obuoliais ir bananais kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška
175 g

Manų košė su obuoliais ir bananais kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška

3,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui