Veganams
Jautriai odai

Medvilnės tamponai, labai dideli, ekologiški

15 vnt.
Ištikimo kliento kortelė
2,99 €
0.20/vnt €
3,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
GOTS
ICEA

Apie prekę

Tamponai – tai moteriškos higienos priemonė, suteikianti komfortą ir saugumą! „Masmi“ ekologiški tamponai yra pagaminti iš 100% sertifikuotos ekologiškos medvilnės, kuri maksimaliai sumažina alergijų ir suerzinimo riziką.

Labai didelių („super plus“) tamponų sugeriamumas yra 12-15 g. Tinka gausaus kraujavimo dienoms.

Daugelis ginekologų ir akušerių rekomenduoja naudoti natūralios medvilnės intymios higienos produktus.
Tamponai skirti sugerti menstruacijų metu išsiskiriančius skysčius makštyje. Normalu, kad pirmą kartą juos naudojant, tenka pabandyti kelis kartus, kol pavyksta juos lengvai ir patogiai įsidėti.

„Masmi“ tamponų privalumai:
- Medvilnė kvėpuoja: sulaiko drėgmę, praleidžia orą.
- Sugerianti šerdis padengta specialiu medvilniniu apsauginiu sluoksniu, kuris neleidžia pluoštui atsisluoksniuoti ir likti kūno viduje – tamponai komfortiški.
- Medvilnės pH dera su fiziologiniu pH (rūgščių ir šarmų balansas), todėl nepakeičia natūralaus makšties gleivinės rūgštingumo.
- Ekologiška medvilnė – be pesticidų ir herbicidų likučių.
- Kiekvienas tamponas supakuotas atskirai – patogu nešiotis. „Masmi“ yra pirmieji, pradėję pakuoti kiekvieną tamponą į popierių, o ne į plastiką – taip dar labiau tausojama gamta!
- Be kvapiklių, superabsorbentų, viskozės.
- Balinta be chloro ir dioksino (šie didina vėžio riziką ir silpnina imunitetą).
- 95% biologiškai suyrantys, esant tinkamoms sąlygoms kompostuojami.
- Be celiuliozės (saugo medžius).

Kita informacija

Šiandien daugybė moterų skundžiasi dėl lyties organų sudirgimų bei ligų (perštėjimo, niežėjimo, deginimo, skausmo). Viena didžiausių, bet nesunkiai pašalinamų, to priežasčių yra nenatūralios moteriškos higienos priemonės: pagamintos su plastiku, viskoze, kvapikliais, superabsorbentais ir kitais naftos chemijos produktais. Jeigu tokios sudėties įklotai ir tamponai yra naudojami kasdien, susidaro dirginimui, grybeliui ir bakterijoms daugintis palanki šilumos bei drėgmės terpė.

Moters išoriniai lyties organai yra labai jautrūs, todėl liesdamiesi su cheminėmis medžiagomis, esančiomis įklotuose, tamponuose, tualetiniame popieriuje, apatiniame trikotaže, prausikliuose, gali sudirgti. Todėl labai svarbu vengti kontakto su potencialiais dirgikliais. Naudojant higienos priemones, pagamintas iš natūralios medvilnės, ši rizika yra sumažinama iki minimumo.

Grožio ir švaros standartų mados taip pat prisideda prie sudirgimų gausėjimo. Įprotis nešioti įklotus kasdien, aptemptos, stringų tipo, sintetinės medžiagos kelnaitės, depiliacijos ir kt. Jūs galite stipriai sumažinti sudirgimų riziką, jei naudosite grynos medvilnės higienos priemones.

Kuo kenksminga viskozė ir dirbtinis šilkas? Tamponai, pagaminti iš viskozės ar dirbtinio šilko padidina Toksinio Šoko Sindromo (TŠS) riziką. Kadangi šios medžiagos yra superabsorbentai, jų pluoštas linkęs lipti prie vaginos sienelių. Ten likęs jis sukuria labai palankią terpę bakterijų dauginimuisi, kad kraštutiniais atvejais gali sukelti TŠS, o kitais atvejais – lytinių organų ligas, alergines reakcijas ar perštėjimą.

Dėmesio: visada naudokite mažiausios iš Jums tinkamų talpos tamponą. Tamponų naudojimas susijęs su TŠS.

TSŠ yra reta, tačiau pavojinga liga. Ją sukelia auksinio stafilokoko (lot. Staphylococcus aureus) išskiriami toksinai. Auksinis stafilokokas yra plačiai paplitusi bakterija, randama ant odos, nosies ir makšties viduje. TSŠ gali atsitikti moterims, vyrams ir vaikams. TSŠ rizika yra didesnė paaugliams ir moterims iki 30 metų. Nors šis šokas yra retas, svarbu apie jį žinoti ir žinoti, kaip elgtis, jei jis atsitinka. Svarbu laiku pastebėti simptomus ir kuo anksčiau imtis priemonių.

Per metus TSŠ ištinka nuo 1 iki 17 moterų ir merginų iš 100 000. Simptomai, rodantys, kad gali būti TSŠ, yra šie: staigi aukšta temperatūra (39ºC arba aukštesnė), silpnumas, vėmimas, galvos svaigimas, alpulys, raumenų skausmai, odos suerzinimas panašus į nudegimą.

Nebūtinai turi pasireikšti visi simptomai, gali būti tik keletas. Jei liga labiau pažengusi, oda gali pradėti pleiskanoti. TSŠ gali atsirasti menstruacijų metu arba šiek tiek vėliau. Pasireikšdamas į gripą panašiais simptomais, jis gali progresuoti greitai į rimtą ligą su mirtinomis pasekmėmis. Jeigu jums pasireiškia vienas ar daugiau iš nurodytų simptomų, tuojau pat pašalinkite tamponą ir kreipkitės į gydytoją. Informuokite gydytoją, kad naudojote tamponus ir baiminatės dėl TSŠ. Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdamos vėl naudoti tamponus. Galite sumažinti menstruacinio TSŠ riziką naudodamos kuo mažesnės talpos tamponus ir keisdamos juos reguliariai kas 4-8 valandas. Taip pat rekomenduojame tamponus naudoti pakaitomis su įklotais – bent kartą per dieną įsidėti įklotą, ne tamponą. Jei jūs tamponų visiškai nenaudojate, TSŠ rizika yra maža, bet nėra lygi nuliui.

Sužinokite daugiau:
- Irminos eksperimentas

Gamintojas

„Masmi“ medvilniniai higieniniai įklotai ir tamponai moterims – natūralūs, kvėpuojantys, hipoalerginiai, gamtoje suyrantys, pagaminti iš 100% sertifikuotos ekologiškos hipoalerginės medvilnės, kuri maksimaliai sumažina alergijų ir suerzinimo riziką. Daugelis ginekologų ir akušerių rekomenduoja naudoti natūralios medvilnės intymios higienos produktus.

Prekės ženklo šalis:
Ispanija
Prekės kodas: HM29
EAN kodas: 843298400053
Medvilnės tamponai, labai dideli, ekologiški
15 vnt.

Medvilnės tamponai, labai dideli, ekologiški

Ištikimo kliento kortelė
2,99 €
0.20/vnt €
3,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui