Veganams

Balinanti dantų pasta su anglimi ir mačia, ekologiška

75 ml
3,89 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Ecocert Cosmos Organic

Apie prekę

„Nordics“ ekologiška balinanti dantų pasta su anglimi ir antioksidantų gausiu mačia arbatos ekstraktu. Be fluorido. Tinka kasdieniam naudojimui.

Sudėtyje esanti anglis pasižymi natūraliai balinančiomis ir nemalonų burnos kvapą neutralizuojančiomis savybėmis. Moksliškai įrodyta, kad anglis turi savybę sutraukti taninus, kurie dažniausiai ir yra patamsėjusio dantų emalio priežastis, kuri atsiranda mums geriant kavą, arbatą, vyną ir vartojant kitus emalį dažančius produktus.

Be konservantų, SLS ir cukraus. Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams.

Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS ORGANIC, kaip ekologiška kosmetika.

Kita informacija

Kaip išsirinkti dantų pastą ir ką reiškia spalvoti brūkšniai ant dantų pastos tūbelės žiūrėkite čia.

Gamintojas

„Nordics“ Bulgarijoje 2015 m. įkurta įmonė gamina natūralias burnos priežiūros priemones: dantų pastas, šepetėlius, tarpdančių valymo priemones ir kt. Socialiai atsakinga ir tvarumo idėjas puoselėjanti įmonė siekia įrodyti, kad įprastos kasdienės burnos higienos priemonės gali būti ne tik efektyvios, bet ir nekenksmingos aplinkai. Dantų pastų gamybai naudojami natūralūs komponentai, dantų šepetėlių rankenėlės gaminamos iš 100% biologiškai suyrančio bambuko su perdirbto ir perdirbamo nailono šereliais.

„Nordics“ misija – įkvėpti vis daugiau žmonių pagalvoti apie mažus žingsnelius link sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo. Padėti jiems atkreipti dėmesį į kasdienius dalykus, kurie gali padaryti pasaulį geresnį. Maži pokyčiai gali prasidėti kiekvienuose namuose, pavyzdžiui, renkantis aplinkai draugišką dantų šepetėlį.

Už kiekvieną parduotą burnos higienos priemonę „Nordics“ skiria pinigų fondui, organizuojančiam pasaulinius vandenynų, paplūdimių, upių valymo ir apsaugos projektus.

Prekės ženklo šalis:
Bulgarija
Prekės kodas: NOR2418
EAN kodas: 380050032418
Balinanti dantų pasta su anglimi ir mačia, ekologiška
75 ml

Balinanti dantų pasta su anglimi ir mačia, ekologiška

3,89 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui