Veganams
Zero waste

Apsauginis saulės kremas SPF50, ekologiškas

75 ml
13,79 €
183.87/l €
22,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Odyskin“ ekologiškas apsauginis saulės kremas SPF50 yra skirtas veidui ir kūnui. Tinka tiek vaikams nuo 3 metų, tiek suaugusiems. Apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Atsparus vandeniui.

99.1% natūralus. Sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Nekelia pavojaus vandens organizmams. Sertifikuota „ECOCERT COSMOS ORGANIC“ kaip ekologiška kosmetika (23% visų ingredientų yra ekologiški). Tinka veganams.

Aplinkai draugiška pakuotė – aliuminio tūbelė, kompostuojama dėžutė.

Naudojimas: gerai suplakite prieš naudojimą. Prieš buvimą saulėje pakankamu kremo kiekiu tepkite odą. Taupus kremo naudojimas sumažina apsaugą nuo saulės spindulių. Tepkite kas keletą valandų arba po maudynių pakartotinai. Laikyti sausoje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

Svarbu: kreme gali pasitaikyti grūdelių, kurie susidaro dėl susikristalizavusio sviestmedžių aliejaus. Šie grūdeliai nuo šilumos ant odos ištirpsta. Tai neturi jokios įtakos apsaugos nuo saulės veiksmingumui ar veikimui.

Gamintojas

„Odyskin“ saulės kosmetikos prekės ženklas – 100% natūralios, Ecocert Cosmos Organic ir Vegan sertifikuotos odos priežiūros priemonės. Kremų nuo saulės veikimas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. Jie pagaminti tik iš mineralinių saulės filtrų bei natūralių ingredientų. Taip pat šie produktai išsiskiria savo pakuotėmis, kurios yra be plastiko ir labiau tausojančios aplinką.

Prekės ženklo šalis:
Prancūzija
Prekės kodas: ODYS5901
EAN kodas: 543000285901
Apsauginis saulės kremas SPF50, ekologiškas
75 ml

Apsauginis saulės kremas SPF50, ekologiškas

13,79 €
183.87/l €
22,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui