Veganams

Antakių pieštukas 01 BLONDE

1.08 g
5,72 €
7,15 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

Šis SANTE pieštukas suteikia antakiams išraiškingumo ir padeda sukurti jų formą bei vešlesnių antakių įvaizdį. Kitame pieštuko gale – patogus šepetėlis antakiams šukuoti ir formuoti. Pieštuko atspalvis „01 Blonde“ puikiai tiks šviesesnių plaukų savininkėms.

Sudėtyje 100% natūralūs mineraliniai pigmentai, o kartu simondsijų, saulėgrąžų, sviestmedžių aliejai, natūralūs vašai ir vitaminas E. Minkšta pieštuko tekstūra ir ilgai išliekantis efektas. Tinka veganams.

Naudojimas: Iš pradžių suformuokite antakius, tuomet trumpais judesiais palei plaukelių augimo liniją paryškinkite antakius. Galiausiai sušukuokite, kad antakiai gultų norima forma.

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011636
EAN kodas: 402508908550
Antakių pieštukas 01 BLONDE
1.08 g

Antakių pieštukas 01 BLONDE

5,72 €
7,15 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui