Veganams

Apimties ir gaivos suteikiantis blakstienų tušas FRESH CUCUMBER VOLUME, juodas

12 ml
13,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

SANTE apimties suteikiantis blakstienų tušas su agurkais rupinasi blakstienomis ir jautria akių oda su migdolų ir ricinų aliejais. Išskirtinė formulė su ekologiškų agurkų ekstraktu suteikia žvilgsniui gaivos.

Speciali šepetėlio forma ir daugybė smulkių jo šerelių užtikrina išskirtinį tušo paskirstymą ant blakstienų jau per pirmuosius potėpius, suteikia matomos apimties. Su plonu šepetėlio galiuku pasieksite ir smulkiausias blakstienas iš vidinės akių pusės. Tepkite zigzaginiais judesiais.

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011648
EAN kodas: 402508908572
Apimties ir gaivos suteikiantis blakstienų tušas FRESH CUCUMBER VOLUME, juodas
12 ml

Apimties ir gaivos suteikiantis blakstienų tušas FRESH CUCUMBER VOLUME, juodas

13,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui