Veganams

Biri peršviečiama mineralinė pudra

12 g
11,55 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

SANTE biri peršviečiama pudra dėl sudėtyje esančių natūralių šviesą atspindinčių dalelių užfiksuoja makiažą ir vizualiai pagerina odos išvaizdą. Ji yra itin smulki, lengvai dengiasi ant odos. Nedidelio kiekio pudros užteks užfiksuoti makiažą ilgam laikui. Gali būti naudojama viena, tiesiai ant veido ar ant makiažo, taip pat paakių zonai. Tinka visiems odos atspalviams.

Sudėtyje esantis ekologiškas alavijas ir natūralūs pigmentai užtikrina sveiką ir lygią odos išvaizdą. Tinka veganams.

Naudojimas: paskirstykite tolygiai per visą veido odą sukamaisiais judesiais šepetėliu ar spaudžiamaisiais judesiais kempinėle ir išsklaidykite link kaklo.

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Kita informacija

Kai kuriuose SANTE kosmetikos produktuose naudojamas talkas. Susipažinkite su šia medžiaga plačiau:

Kas yra talkas?
Talkas yra natūralus mineralas iš tos pačios šeimos kaip molis. Jis yra žinomas kaip odos priežiūros produktų ingredientas ir naudojamas nuo senų laikų. Tradiciškai naudojamas dėl absorbuojančių savybių. Norėdami jį identifikuoti SANTE produktuose, peržiūrėkite ingredientų sąrašą ant pakuotės. Jį galite rasti pavadinimu „Talc“.

Iš kur talkas atsirado?
SANTE naudoja tik natūralios kilmės talką. Jis gaunamas redukuojant miltelius ir gryninant natūraliai randamą kristalinį mineralą magnio silikatą.

Kur talkas naudojamas?
Dėl savo universalių savybių talkas yra naudojamas daugelyje kosmetikos gaminių, tokių kaip dezodorantai, makiažo pagrindai, higienos priemonės moterims ar kūdikiams.
Odai: absorbuojančios savybės, skaidrumas, minkšta ir šilkinė tekstūra.
Produktuose: geresnis tekstūros sukibimas, efektyvus disperguojant pigmentus.

Kodėl talkas kritikuojamas?
Talko sudėtyje kartais pasitaiko asbesto pėdsakų, kuris žinomas dėl savo kancerogeninio poveikio įkvėpus.

Kodėl SANTE naudoja talką?
SANTE naudojamas talkas yra aukščiausios kokybės, gamintojas garantuoja, kad nėra jokio pavojaus plaučiams. Kartu su žaliavų tiekėjais SANTE įsipareigoja užtikrinti kokybę, kad jų naudojamame talke nebūtų asbesto pėdsakų.

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011629
EAN kodas: 402508908540
Biri peršviečiama mineralinė pudra
12 g

Biri peršviečiama mineralinė pudra

11,55 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui