Veganams
Jautriai odai

Akių ir lūpų makiažo valiklis

110 ml
10,55 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

Itin švelnus aliejinis SANTE akių ir lūpų makiažo valiklis. Jautrią odą aplink akis apsaugos vertingi ekologiški ingredientai: granatų ekstraktas, migdolų aliejus ir alavijas. Valo ir drėkina. Švelniai nuvalo net ir vandeniui atsparų makiažą. Tinka jautriai odai. Tinka veganams.

Naudojimas: sudrėkinkite vandeniu vienkartinio ar daugkartinio naudojimo diskelį, užpilkite kelis lašus valiklio ir valykite makiažą. 

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011633
EAN kodas: 402508908547
Akių ir lūpų makiažo valiklis
110 ml

Akių ir lūpų makiažo valiklis

10,55 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui