Veganams

Serumas blakstienoms ilginti ir stiprinti

3.5 ml
19,25 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

SANTE serumas blakstienoms – ilgesnėms ir storesnėms blakstienoms. Maitinamoji 24 valandas veikianti priemonė džiugina rezultatais jau po 4 savaičių, naudojant priemonę 2 kartus per dieną.

Natūraliai pailgina blakstienas ir apsaugo jas nuo lūžinėjimo. Sudėtyje yra natūralus aktyvių augalinių medžiagų kompleksas su beržų ekstraktu ir natūraliu argininu, skatinančiais kraujotaką ir padedančiais geriau aprūpinti blakstienų svogūnėlius reikalingomis medžiagomis.

Naudojimas: 1-2 kartus per dieną užtepkite tiesiai ant blakstienų augimo linijos.

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“. Gyva dekoratyvinė kosmetika!

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011635
EAN kodas: 402508908549
Serumas blakstienoms ilginti ir stiprinti
3.5 ml

Serumas blakstienoms ilginti ir stiprinti

19,25 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui