Veganams

Balinimo kompleksas

450 g
3,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

Skalbiant skalbimo mašina: baltų skalbinių BALINIMUI (efektyvus nuo 50°C, maks. balinimo efektas gaunamas esant 95°C) ir  DĖMIŲ ŠALINIMUI (iš neblunkančių spalvotų linino, medvilnės ir mišraus pluošto audinių). Efektyviai pašalina raudono vyno, vaisių ar daržovių sulčių, arbatos, kavos, kraujo ir žolės dėmes. Apsaugo baltus skalbinius nuo pilkėjimo ar geltimo. Gali būti naudojamas papilkėjusių ar pageltusių skalbinių išbalinimui.

Dozavimas (4.5 kg sausų skalbinių): 60 ml Sonett balinimo komplekso į skalbimo miltelių skyrių pagrindiniam skalbimo ciklui. Žemesnėje nei 50°C temperatūroje Sonett balinimo kompleksas gali būti naudojamas: įsisenėjusių dėmių šalinimui (baltiems lininiams audiniams). Sonett balinimo komplekso milteliai pilami tiesiai ant sudrėkintos dėmės. Palikite ilgesniam laikui, tada kruopščiai išplaukite. MIRKYMUI (30 ml Sonett balinimo komplekso 3 litrams šilto vandens). Tolygiai pamerkite skalbinius nakčiai. Po to kruopščiai išplaukite.

INDAPLOVĖSE: kavos, arbatos ir pan. apnašų šalinimui nuo indų.
1 arbatinį šaukštelį Sonett baliklio (maždaug 15 ml) įpilkite kartu su indaplovių detergentu (į tą patį skyrelį).

Saugumo informacija: R22 Kenksminga prarijus. R41 Gali smarkiai pažeisti akis. S2 saugoti nuo vaikų. S26 Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S39 Naudoti akių/veido apsaugos priemones. S46 Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Sudėtyje yra natrio perkarbonato.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0392
EAN kodas: 400754710392
Balinimo kompleksas
450 g

Balinimo kompleksas

3,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui